KONUYU SİL

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Bu sayfanın forum un best lerine eklenmesini rica ediyorum arşivlenmeli ve çerçeveletilmeli A:SDSAD:  :party: :party:

|GladiatoR| said:
|GladiatoR| said:
SSS varsa klan batar. Başarılar :smile:

En başta uyarmıştım ben sizi, şaka sanmışlar :lol:

Bir zamanlar TB_GladiatoR olan üye misin? Öyleysen zaten TB oyuncusu olan Goldkick, Exca, Mehmet sana yabancı gelmez. Klanlarına girdim, kendi nickimle gizlemeden. Arkadaşlarımı da çağırdım, kim olduğumuz belliydi, destek veriyorduk ve maçlar kazandık. Uyuşamadı bizim adamlar.. özetle durum buraya getirdi. Müneccim değilsin, klan da dağılmadı. Boş bir argüman atıyorsun, Hilfudul hatrına açıklama yapıyorum. Çamur atıp üzme buradakileri, sen akıllı adamsın ayıp etme gladio

İlk öncelikle dalga geçiyordum, fakat hakkatten klanı bir karıştırmışsın-yani dışarıdan öyle gözüküyor- o yüzden öyle şakasına yazdım, yani rahat ol oyunda serverlerde tanıştığımızdan dolayı öyle diyorum, takılıyorum yani :grin:
Ayrıca ben hiç TB'ye girmedim. Fakat benden başka Gladiator de yok diye biliyorum. Karıştırdın galiba.

Zarar vermek istesem sunucu ayarlamakla, klana oyuncu aramakla uğraşmazdım. Maç kazandırayım diye uğraşmazdım. Ya da TS adminliğimi, grup moderatörlüğünü kötüye kullanırdım. Klana ardımdan giren bikaç TBli, bana da çıkalım diyip ardımdan çıkınca oyuncularını çaldım sanıldı. Nası çalınıyosa artık, atıma mı bağladım anlamadım ki :grin: Baktığın zaman benim varlığım bi iki haftalığına güç katmış oldu. Şuanda da 10dan fazla üyesi var, yıkılmadı yani daha da güçleniyor.. Bi piyade gladiomuz vardı yedek kalan ama daha ispat çabasına girmicem, değilim diyosan sehven olabilir, o yüzden o musun diye sordum yoksa direk osun der geçerdim.. The Hun Navy'in durumuna düşmeyeyim sonra :iamamoron:
Buraya yazdıkça bu klanın sayfasına da ayıp oluyor, şakasınadır da herkes anlamaz şakadan, yanlış anlaşılıp ayıp olmasın benim adıma diye hassas davrandığım için açıklama yazıp duruyorum.. kusura bakmasınlar burayı işgal ettik

Ben gordum TB_GladiatoR***'u, yildizlarin sayisina bakarsak bayag da yukselmis klanda.

Yıldız sayısıyla yükselişi arasında bağlantı kurabilmene sevindim ama yıldız olayı TeB'de var TB'de yok  :fruity:

Adamlarımızı çalmışsın diyen Hilfudul "liderine" hitaben:"Çalınan" adamlar sen ve klanindaki yeni liseli arkadaşların daha ilkokuldayken ve Warband gibi bir oyundan habersizken bu oyunu oynayan ve TB klanında maclara cikmis,liglere katılmış adamlar.

Oyuna yeni başlamanızdan ve yasınızdan ötürü olan heyecanınızı anlayabiliyorum ama lütfen iftira atmayın.

İyi forumlar :smile:

smhdmc said:
Eşya değil ki oyuncular. Benle birlikte giren oyuncularla ayrıldık ve klan kurduk.
Klana girip destek verdik maçlar kazandırdık. Hile küfür yok dediniz diye destek vermek istedim ama ilk maçta hile kullananları fark ettim, rakip takımda oynayan bile vardı.
Ecelle konuşup sunucu ayarladım, maç yönetip kazandırdım. Sayemde taktikler, ipuçları öğrendiniz. Arkadaşlarıma buyrun katılın dedim ama çoğunluk katılmadı. Ayrıldım bunca olumsuzluk olunca. Ayrıldım klanımı kurdum. Sonra katılmak isteyenler geldi.
Yani işin özü kısa süreliğine destek vermiş oldum size. Daha da vermek isterdim ama devamını hak etmeyisinizi koca koca kırmızı harflerle heycanlı cümleler kurarak gösteriyorsunuz. Ben yine de saygı duymaya çalışıyorum size.
Ben Turan Birliği Klanını VoV Klanı'nda haksızlığa uğrayanlar için açtım. Sonrasında haksızlık eden de haksızlıga ugrayan da geldi katıldı. Ayrılıp başka klan kuran oldu. Velet diye görülen klan arkadaşlarım ayrılıp onları velet gören klanlar tarafından havada kapıldı. Yani işin özü kimse tapulu malımız değil ve oyun bu. Ayriliklar, kapanan klanlar, kurulan klanlar olacaktir. Klan degistiren oyuncular olacaktir. Siz uzun ömürlü olmak istiyorsanız kurallarinizi duzgun koyun ve onlara uyun, sayginizi koruyun ve size destek veren yarar saglayanlari kotulemeyin. Ben de yaptım bu hatalari zamaninda, kinamiyorum. Oneride bulunuyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda.

galiba ifşa ettim yeni yazıyorum kusuruma bakmayın ama :grin: kırmızı yazılara bakınız

smhdmc said:
Efe Karacar said:
Aa TB donmus, hosgelmis. Basarilar.
TB'den bu klana katılan ben varım sadece. Klan yeni ve iyi üyelerden oluşuyor. Ben de bir üyesi olmak istedim. Hepsi seviyeli arkadaşlar, tavsiye ederim...
Bu arada akşam oyuna gelemem heralde. Miraç kandiliniz mübarek olsun

Bi dediği bir dediğini tutmuyor ya da üyeleri çaldı :O

Yild said:
smhdmc said:
Eşya değil ki oyuncular. Benle birlikte giren oyuncularla ayrıldık ve klan kurduk.
Klana girip destek verdik maçlar kazandırdık. Hile küfür yok dediniz diye destek vermek istedim ama ilk maçta hile kullananları fark ettim, rakip takımda oynayan bile vardı.
Ecelle konuşup sunucu ayarladım, maç yönetip kazandırdım. Sayemde taktikler, ipuçları öğrendiniz. Arkadaşlarıma buyrun katılın dedim ama çoğunluk katılmadı. Ayrıldım bunca olumsuzluk olunca. Ayrıldım klanımı kurdum. Sonra katılmak isteyenler geldi.
Yani işin özü kısa süreliğine destek vermiş oldum size. Daha da vermek isterdim ama devamını hak etmeyisinizi koca koca kırmızı harflerle heycanlı cümleler kurarak gösteriyorsunuz. Ben yine de saygı duymaya çalışıyorum size.
Ben Turan Birliği Klanını VoV Klanı'nda haksızlığa uğrayanlar için açtım. Sonrasında haksızlık eden de haksızlıga ugrayan da geldi katıldı. Ayrılıp başka klan kuran oldu. Velet diye görülen klan arkadaşlarım ayrılıp onları velet gören klanlar tarafından havada kapıldı. Yani işin özü kimse tapulu malımız değil ve oyun bu. Ayriliklar, kapanan klanlar, kurulan klanlar olacaktir. Klan degistiren oyuncular olacaktir. Siz uzun ömürlü olmak istiyorsanız kurallarinizi duzgun koyun ve onlara uyun, sayginizi koruyun ve size destek veren yarar saglayanlari kotulemeyin. Ben de yaptım bu hatalari zamaninda, kinamiyorum. Oneride bulunuyorum. Hayırlısı olsun hakkınızda.

galiba ifşa ettim yeni yazıyorum kusuruma bakmayın ama :grin: kırmızı yazılara bakınız

smhdmc said:
Efe Karacar said:
TB'den bu klana katılan ben varım sadece. Klan yeni ve iyi üyelerden oluşuyor. Ben de bir üyesi olmak istedim. Hepsi seviyeli arkadaşlar, tavsiye ederim...

Yild güzel deneme, birdahaki sefere yazı tarihlerine bakarsan bu şekilde küçük düşmezsin. Aşağıda alıntıladığın mesaj,3 Mayıs tarihinde atılmış ve o zaman klanda TB'den tek üye SSS bulunuyordu. İlk alıntıladığın mesaj yani 16 Mayıs tarihine gelmeden önce ise klana TB'den ben ve Exca da katıldık. Senin için üzülerek söylemeliyim ki yerini bile karıştırdığın, tarihine bile bakmadığın mesajlarınla birlikte asılsız iddiaların hükmünü yitirdi.

baron_05 said:
Yild said:
smhdmc said:

smhdmc said:
Efe Karacar said:

Yild güzel deneme, birdahaki sefere yazı tarihlerine bakarsan bu şekilde küçük düşmezsin. Aşağıda alıntıladığın mesaj,3 Mayıs tarihinde atılmış ve o zaman klanda TB'den tek üye SSS bulunuyordu. İlk alıntıladığın mesaj yani 16 Mayıs tarihine gelmeden önce ise klana TB'den ben ve Exca da katıldık. Senin için üzülerek söylemeliyim ki yerini bile karıştırdığın, tarihine bile bakmadığın mesajlarınla birlikte asılsız iddiaların hükmünü yitirdi.

Sözleri arasında ki farkı görememene şaşırdım nasıl olsa oda bir tbli  :razz:

Bu Okeanos|Thoanos denilen arkadaşımız kendisi zaten 13 yaşında topluluğunda bulunan üyelerin en küçük yaşı vardır 11-12 kural olayı değil tek okuduğum şey üye listesi açıkçası , "Aliexnus" ile iyi anlaşır. Birde ve 82nd alayda çocuksu davranan ve otoblock kullanmış birisi, şimdi de böyle bir hilfulu zina adında bir bebek topluluğu kurmuş, yani açıkçası en doğrusunu yapmış.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom