Users who are viewing this thread

Eskisi daha güzel gözükmekle birlikte çok geç yükleniyordu. Yenisi anında açılıyor. Ama en azından ikisi arasında bir seçim yapmamız için ayarlara bir seçenek koyulabilirdi.

Eskisi daha güzel gözükmekle birlikte çok geç yükleniyordu. Yenisi anında açılıyor. Ama en azından ikisi arasında bir seçim yapmamız için ayarlara bir seçenek koyulabilirdi.
evet eskisi geç yükleniyodu yenisinde hiç yükleme süresi yok ama aynı oranda kalitesi de düşmüş :smile: dediğiniz gibi seçenek olarak eklenirse güzel olur ya da bi mod yapılabilir eskisini geri getiren

Geçenlerde keyfine eski betaları denediğimde en çok dikkatimi çeken şey bu olmuştu. Evet bir yükleme süresi var ancak görsel kaliteye kesinlikle değer. Keşke bir seçeneği olsa, herkes hdd ile oynamıyor sonuçta.

Ben ikisini de seviyorum. Ancak konuşurken yüz dinamiklerinin yanında sinirlendirdiğinde ona göre bir ses çıkarsa çok güzel olurdu. Sevindiğinde mutlu olurken ses çıkarsa falan. Bunlar da küçük ama niş detaylar olurdu. Hız konusunda haklısınız.

Geçenlerde keyfine eski betaları denediğimde en çok dikkatimi çeken şey bu olmuştu. Evet bir yükleme süresi var ancak görsel kaliteye kesinlikle değer. Keşke bir seçeneği olsa, herkes hdd ile oynamıyor sonuçta.
aynen beni çok rahatsız eden bi konu değildi ssd kullandığım için buraya koyduğum fotolar kalitesiz aslında daha iyi fotolar da bulunabilir şuanki haline göre gerçekten aşırı kaliteliydi şuanki konuşma ekranları 2020de çıkan bi oyuna yakışmıcak seviyede bence :smile: (arkaya bi resim koyulmuş önünde de karakter put gibi duruyor eskisi canlı gibiydi)
Ben ikisini de seviyorum. Ancak konuşurken yüz dinamiklerinin yanında sinirlendirdiğinde ona göre bir ses çıkarsa çok güzel olurdu. Sevindiğinde mutlu olurken ses çıkarsa falan. Bunlar da küçük ama niş detaylar olurdu. Hız konusunda haklısınız.
ben yenisini sevemedim bi türlü çok baştan savma ve kalitesiz geldi warbanddaki gibi ses efektleri gelir inşallah i will drink from your skull gibi :smile:
Downgrade yemeyen bi bura kalmıştı
bazı videolarda 2015 yılındaki sefer haritasını görüyorum o da baya bi downgrade yemiş gibi şuankinden daha iyiymiş bence :grin: zaten bannerlordun tam çıkması gereken tarih 2015-2016 yıllarıydı bana kalırsa bi tartışma başlatmak istemem ama karakter yaratma ekranı bile downgrade yemiş o zamandan bu zamana :grin:

Aslında çok ufak bir sahne yapılıp, o sahnede konuşma olsa hem yükleme süresi kısa olur; hem de güzel görünür. Her bitki örtüsü çeşidi için 1'er 2'şer ufak sahne olsa, üstüne de isteyen şuanki sistemi, isteyen bu sistemi kullanabilse gayet güzel olur bence.

Bunun yanında seslendirme de olmalıydı zaten (Planlarda var mı bilmiyorum). Bir tek İstiana ile konuşurken seslendirme var, başka hiç yok. İngilizce bile olsa razıyım. Biriyle konuşurken bana bön bön bakması hoş olmuyor.

Bunun yanında seslendirme de olmalıydı zaten (Planlarda var mı bilmiyorum). Bir tek İstiana ile konuşurken seslendirme var, başka hiç yok. İngilizce bile olsa razıyım. Biriyle konuşurken bana bön bön bakması hoş olmuyor.
Kesinlikle ingilizce de tatmin ederdi. Ruh eksik ruh oyunda...

Back
Top Bottom