Konačno!

Users who are viewing this thread

Ima  li koga za MP. Ubih se sam na steamu od dosade. Imate nick u potpisu, pa da cepamo. Nisam neki igrac, ali sam dobar ko lebac xD
 
Pa kako sam ovo promašio jebime... Al nisu me ni pitali ak bih bio mod, mačke piterine! Ne bih, al svejedno!
 
Neeeee, Zimke sada ima svu moc...najebali smo :lol:

Ne bi bilo lose da posaljes PM svima onima koji su se oglasili povodom board-a, verovatno nisu provalili da je otvoren  :wink:

Poslao sam poruke svima koji su post-ovali u oba topic-a za board ('bem ti anglicizme :lol:), sad je samo ostalo da obavestimo ostatak tradicionalno rastrkane Balkanske populacije.
 
Haha, ne bih rekao. Ja nisam bio bas aktivan u poslednje vreme, a i admini me znaju iz perioda balavog 14-godisnjaka :smile:. Ja sam ti prakticno odrastao ovde. Na forumu sam upoznao super likove iz celog sveta, koji su mi pomogli da usavrsim engleski. Kad ne budem pisao sa moba, trebao bih da vam ispricam koliko mi je ovo nenormalno mesto pomoglo da se izgradim kao osoba  :grin:
 
Jel moze da se napravi sub-forum za samu igru(igre)?Nesto kao Guildhall.Onda cu vam napraviti topic-e za bannerpack,dogadjaje(MP events),klanove,turnire,itd...
Mozda i topic sa steam imenima onih koji bi da igraju zajedno.
 
Erminas said:
Jel moze da se napravi sub-forum za samu igru(igre)?Nesto kao Guildhall.Onda cu vam napraviti topic-e za bannerpack,dogadjaje(MP events),klanove,turnire,itd...
Mozda i topic sa steam imenima onih koji bi da igraju zajedno.
ja sam za  :smile:
 
Erminas said:
Jel moze da se napravi sub-forum za samu igru(igre)?Nesto kao Guildhall.Onda cu vam napraviti topic-e za bannerpack,dogadjaje(MP events),klanove,turnire,itd...
Mozda i topic sa steam imenima onih koji bi da igraju zajedno.

Ovo.  :grin:
 
Pozdrav ekipa , hvala bogu da su nam napravili posle toliko godina subforum za nas samo, uvek u  svemu kasnimo jebote zivot...

Vidim poznata stara lica ovde, aj uzdravlje odoh da igram cRPG malo :smile:
 
Ja res končno.  :grin:
Lep pozdrav vsem skupaj in veliko uspeha pri igranju in izdelavi mod-ov.
Mogoče je pa sedaj čas za kakšen skupinski mod "složne brače"  :wink:
 
Eto, neka nam je blagosloven i ovaj pod-forum!
Baš se pitam kad će prva ''bratska'' svađa da se zadesi... :razz:

@Saber Rider
Jeb'o sve, da li me zezaš?
Pa ta serija (čije ime nosiš) je imala najbolju muziku za uvodnu špicu - bolju od Nindža Kornjača, a rame uz rame sa Hi-Menom i Gospodarima Svemira. :grin:

@Varadin
Stani malo, kako ti na avataru piše ''Velbužd 1331'', kada se ta bitka odigrala 1330. godine? :neutral:
 
Hoce biti nesto od teme gde bi se povezali ovde prisutni za neki MP preko stima?
Mislim da je steta da nas ima ovde u tolikom broju, a da se opet ne druzimo mimo ovog foruma.
 
Erminas said:
Jel moze da se napravi sub-forum za samu igru(igre)?Nesto kao Guildhall.Onda cu vam napraviti topic-e za bannerpack,dogadjaje(MP events),klanove,turnire,itd...
Mozda i topic sa steam imenima onih koji bi da igraju zajedno.
I ja sam za iako ne igram MP. :razz:
 
Back
Top Bottom