Komployu Durdur Görevi

Users who are viewing this thread

batuhanduman

Artık şu görev'e, gelecek güncellemede bir el atılması gerekiyor. Bunun bu kadar zor olmadığını düşünüyorum. Kaç haftadır gelen güncellemeler de el atılmadı özellikle son gelen çoğunluğu görev olup ana göreve el atılmayan güncelleme ile üzdü. Benimle aynı fikirde olan varmı? Yani kaç tane oyunum telef oluyor bu hata yüzünden kaldırın gitsin yada fixleyin artık.

Last edited:
Stop Conspiracy - Extend Conspiracy modları hayat kurtarır.
Başkan evet modlar hayat kurtarır, ancak 1.4.0 yaması geliyor mesela sıfırdan temiz bir oyun başlıyacağım modu kuramıyoruz. Kısa vadede de olsa kaldırsınlar görevi hiç uğraşmayalım yani bana inanılmaz gereksiz geliyor bu sorunla başa çıkmamız. Yani sorun diyorum çünkü sorunlu bir görev.(Bu arada düzeltilmesi elzem birşey demek ki de düzeltemediler bir türlü ondan dolayı kaldırsınlar düşüncesinde bulunuyorum)

Başkan evet modlar hayat kurtarır, ancak 1.4.0 yaması geliyor mesela sıfırdan temiz bir oyun başlıyacağım modu kuramıyoruz. Kısa vadede de olsa kaldırsınlar görevi hiç uğraşmayalım yani bana inanılmaz gereksiz geliyor bu sorunla başa çıkmamız. Yani sorun diyorum çünkü sorunlu bir görev.(Bu arada düzeltilmesi elzem birşey demek ki de düzeltemediler bir türlü ondan dolayı kaldırsınlar düşüncesinde bulunuyorum)
Katılıyorum görev kendi hikayemizi oluşturmamızı engelliyor. Krallık kurma veya katılma tamam ama komplo görevi saçma. Umarım bir ayar çekerler.

Katılıyorum görev kendi hikayemizi oluşturmamızı engelliyor. Krallık kurma veya katılma tamam ama komplo görevi saçma. Umarım bir ayar çekerler.
Yani hocam oyunun öyle ahım şahım bir beni böyle yerlerde süründüren bir hikayesi yok. Kaldırmaları en azından şu anlık bizi rahatlatır.

Oyunu 3 gün oynayıp bıraktım..büyük bi etken de bu komployu durdur- boşver saçmalığı..Saçma sapan buglara-görevlere çözüm getirirken ana görevi öylece buglı bırakmak inanılır gibi değil gerçekten..

Back
Top Bottom