Komplo Görevi Sorunsalı!!!

Users who are viewing this thread

Samed abiyle aynı şeyleri düşünüyorum şu anda oyunu oynamıyorum ama yazın oynarken çok sinir oluyordum bu videoyu görünce bi rahatlama geldi hislerimi paylaşanlar varmış

O kadar sinir bozucu ki bu komplo görevleri insanın çıldırası geliyor tam çok güzel şeyler peşindesin planların var ordu kurmuşsun nüfüz harcamışsın asker ayarlamışsın bi anda tak komplo görevi yok sığınağa git yok haydutları kes ama ebesinin yüzüğü yani bari yoldaşımızı falan gönderebilsek ona da eyvallah diyecem bu nedir abicim ya yapmassak da bir süre sonra komplo tamamlanıyor herkes savaş açıyor

Oyun burada tökezlemiş, aynı şeyleri defalarca yaptırıyor. Daha farklı diplomasi taht muhabbetleri içeren görevler verseydi zevk alarak komploya katılıp katılamayacağımızı belirleyebiliceğimiz.

benim anlamadığım şey şu. ana görev bu ve oyun yapılırken sunulmuş bir görev. çalışanlar oturup yuvarlak masada toplantı yapıyorlar, birisi çıkıp bu görevi sunuyor ve bu kadar kişi arasından birisi bile abi saçmalamayın 3 tane şeyi dakika başı insanların gözüne niye sokalım böyle görev mi olur neyi amaçlıyoruz dememiş mi ? yani bunu oynarken birilerinin bu oyunu bitirmesi gerekir. o arada yan görev gibi çıkan şeye birileri ya bu nedir ne alaka şimdi haydut çetesi avla vs dememiş mi ? kaç yıldır aktif oyun oynayan birisiyim oyunun yan görevi olsa bile küfredeceğim bir görev oyunun ana görevi. bu kadar uzun sürmesi de ayrı komik. bir sonu yok neyi amaçlıyorsun nedir olay ? o görevi yapmayınca da 3 tane ülke sana savaş açıyor iğrenç bir konumda kalıyorsun barış da yapamıyorsun :d adamlar oyunun içine daha ne kadar çomak sokarız diye bildiğiniz oturup bunun üzerine konuşmuşlar. başka açıklaması olamaz.

Görevi tamamladım. Ama nasıl:

- Neretzesin budalalığını araştır görevinin süresi yaklaşık 2000 gün. 9 kişiden bilgi aldım, birini sona bıraktım.

- 2000 gün içinde krallığımı kurdum, Güney ve Batı imparatorluğunun yerleşkelerini fethettim veya başka krallıklar fethetti, bir sürü imparatorluk lordunu kendime çektim, kısacası imparatorluğu bayağı zayıflattım.

- Sürenin bitmesine yaklaşık 50 gün kala son kişiyle konuştum, Argazosla konuştum, sancağı birleştirdim ve imparatorluk karşıtı bir krallığı destekle görevi aktif oldu, ardından Istinianın planı aktif oldu.

- Daha ilk haydutları öldür görevi bile açılmadan önce imparatorluğun şehir sayısı dördün altına indi ve yeni görevler (imparatorlukları yok et) açıldı, imparatorluklar bana savaş açtı.

- Güney ve Batı imparatorlukları hemen pes ettiler ve yıkıldılar, kalan klanları kuzey imparatorluğuna geçti.

- Kuzey imparatorluğunun da son şehrini alınca görevler bitti ve kalan klanların hepsi Sturgiyalılar'a geçti. Hangi krallığa geçtikleri her oyunda değişir büyük olasılıkla.

Görevi tamamladım. Ama nasıl:

- Neretzesin budalalığını araştır görevinin süresi yaklaşık 2000 gün. 9 kişiden bilgi aldım, birini sona bıraktım.

- 2000 gün içinde krallığımı kurdum, Güney ve Batı imparatorluğunun yerleşkelerini fethettim veya başka krallıklar fethetti, bir sürü imparatorluk lordunu kendime çektim, kısacası imparatorluğu bayağı zayıflattım.

- Sürenin bitmesine yaklaşık 50 gün kala son kişiyle konuştum, Argazosla konuştum, sancağı birleştirdim ve imparatorluk karşıtı bir krallığı destekle görevi aktif oldu, ardından Istinianın planı aktif oldu.

- Daha ilk haydutları öldür görevi bile açılmadan önce imparatorluğun şehir sayısı dördün altına indi ve yeni görevler (imparatorlukları yok et) açıldı, imparatorluklar bana savaş açtı.

- Güney ve Batı imparatorlukları hemen pes ettiler ve yıkıldılar, kalan klanları kuzey imparatorluğuna geçti.

- Kuzey imparatorluğunun da son şehrini alınca görevler bitti ve kalan klanların hepsi Sturgiyalılar'a geçti. Hangi krallığa geçtikleri her oyunda değişir büyük olasılıkla.
güzel taktikmiş ama ne gerek var böyle uğraşmaya oyunun açığından faydalanmak oluyor bu

Back
Top Bottom