Open Klanımda yeni bir birlik oluşturunca ücretleri aşırı derecede artıyor. (sorunu yaşayan başka insanlar da var)

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.7.1.310948
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Merhaba, görsellere göz atarak her şeyi kolaylıkla görebilirsiniz.

iki resmi birleştirmek zorunda kaldım umarım anlaşılıyordur oyunda mod veya farklı bir eklenti yok ve ana sürümü kullanıyorum.

RDBytP.png

Birlik yeni asker veya şehirlerden yemek aldığında bu harcamalar da birlik ücretine ekleniyor o gün için.

nasıl düzeltebilirim?
Bug değil bu, bildiğim kadarıyla her birliğin (karavanlar da dahil) 5k ya da 10k gibi bir finansal limiti var. Eğer bu limitin üstünde parası varsa, fark klan liderine gelir olarak aktarılıyor. Eğer eksideyse de farki klan lideri ödüyor. Yoldaşların birlikleri hemen hemen her zaman bu limit altında olduğu için klan lideri onların harcamalarını da öder. Yeni birlikler kapasitelerine ulaşana kadar biraz masraflı oluyor ama adam almayı bitirdiklerinde masraf düşer.

Bug değil bu, bildiğim kadarıyla her birliğin (karavanlar da dahil) 5k ya da 10k gibi bir finansal limiti var. Eğer bu limitin üstünde parası varsa, fark klan liderine gelir olarak aktarılıyor. Eğer eksideyse de farki klan lideri ödüyor. Yoldaşların birlikleri hemen hemen her zaman bu limit altında olduğu için klan lideri onların harcamalarını da öder. Yeni birlikler kapasitelerine ulaşana kadar biraz masraflı oluyor ama adam almayı bitirdiklerinde masraf düşer.
Burada kesinlikle bug var çünkü öyle bir şey olması imkansız birlikte zaten 3 asker oluyor. Bazı kişilerde aynı Sorunu yaşayıp kendi kendine sonradan düzelmiş zaten post linkini de atmıştım

Back
Top Bottom