KIZLARLA SORUNUM VAR

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Öncelikle selamun aleyküm. Direk konuya girersem kızlarla hiçbir muhabbetim yok beyler :cry:. Yakışıklısın diyen de oldu direk olarak olmasa da tipimle dalga geçen de oldu. Beni ilk defa gören insanlar çok temiz,sessiz,sakin ve masum biri olduğumu düşünüyor. Ama yok abi hiçbir kızla konuşmuyorum neredeyse, ne onlar bana geliyor ne ben onlara gidiyorum.Arkadaşlarımın bile kızlarla konuştuğu oluyor ama benim niyeyse hiç olmuyor ya. Bana karşı garip davranıyorlar bazen. Sorun ne sizce gerçekten tiple mi alakalı yoksa başka bir şey mi

İşbara Han said:
Öncelikle selamun aleyküm. Direk konuya girersem kızlarla hiçbir muhabbetim yok beyler :cry:. Yakışıklısın diyen de oldu direk olarak olmasa da tipimle dalga geçen de oldu. Beni ilk defa gören insanlar çok temiz,sessiz,sakin ve masum biri olduğumu düşünüyor. Ama yok abi hiçbir kızla konuşmuyorum neredeyse, ne onlar bana geliyor ne ben onlara gidiyorum.Arkadaşlarımın bile kızlarla konuştuğu oluyor ama benim niyeyse hiç olmuyor ya. Bana karşı garip davranıyorlar bazen. Sorun ne sizce gerçekten tiple mi alakalı yoksa başka bir şey mi

Öncelikle yaşını ve iletişim kurmaya çalıştığın kızların yaşını belirt derim, ardından beyin fırtınası yapalım

Goker said:
Bence kızlarla sorunun varsa git onlarla konuş. Başka kimsenin sana bir yardımı olmaz.
Goker yargı dağıtıyor! (Oysaki kaynatıp, arkadaşın sorununa çözüm bulacak idim... :ohdear:)

Kızlar esprili fakat gizemli adamları çekici buluyor bence, aşırı komik ve samimi davranıp yanlışlıkla kankası olma fakat çok karanlık durup seni sayko zannetmelerine izin verme. Hani ilk mesajı at ama darlama karşındakini. Biraz kaybol ortalardan..

guven vermek icin gulumsemen sart ayrica. kizlar guven veren erkeklerden hoslanir.
jgl7VJ.jpg

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom