Kips Derde Kamer

正在查看此主题的用户

Golradir 说:
MaHuD 说:
En wat doen al die jonge luid daar dan? Kijken naar de film? De film naspelen?
Nee, mongol. Lees de krant of kijk naar t nieuws >:I zo'n wijf had niet privé ingesteld voor n verjaardagsevenement dus al snel verspreidde de uitnodiging snel, 60000 man iedergeval, paar duizend man zijn gekomen
OI, geen tijd daarvoor. Moest oefenen voor die match van vanavond.
Maar nu weet ik wel waarom jij er niet was. :grin:
 
MaHuD 说:
Golradir 说:
MaHuD 说:
En wat doen al die jonge luid daar dan? Kijken naar de film? De film naspelen?
Nee, mongol. Lees de krant of kijk naar t nieuws >:I zo'n wijf had niet privé ingesteld voor n verjaardagsevenement dus al snel verspreidde de uitnodiging snel, 60000 man iedergeval, paar duizend man zijn gekomen
OI, geen tijd daarvoor. Moest oefenen voor die match van vanavond.
Maar nu weet ik wel waarom jij er niet was. :grin:
Yup.
Dat, of ik was uit eten :razz:
 
Het is bekend gemaakt; tot nu toe 1.000.000 euro aan schade, en ze zijn nog bezig met schade claims. Knap hoe ze in zo weinig tijd zoveel schade kunnen aanrichten.

Consequenties Haren

Dit is vooral zielig.
 
Fikse boete + forced labour voor die lui graag.
Stuur ze maar naar de kolenmijnen in Limburg. Kunnen die ook weer tijdelijk aanzetten.
 
Haha die ondernemer in het begjn van het filmpje heeft geen Haren :razz:
Serieus laat die mensen de boel zelf betalen door als slaaf te gaan bij de mensen die schade hebben.
 
IK WOON 10 KM ERVANDAAN IK WIN


..#70 - unicornbanger ONLINE (7 minutes ago)
Guys, this party was called Project x Haren
This is project x but then in Holland, Haren. (that is a city in Holland)
There were around 30.000 people there.
It all happened 1 day ago, i was there too


30.000 man,  :lol:
 
De eerste echte geldboete voor Haren is gevallen.

slechts 250 euro en een taakstraf van 60 uur

En de schade was boven de 1 milijoen....

Zo krijgen de slachtoffers nooit een vergoeding hé, laat een wat zien en leg die boetes eens lekker hoog!

Hopelijk kunnnen die schadeverzekereraars het geld uit deze mongolen zuigen.
 
Denk eens na voordat je wat zegt. Neem bijvoorbeeld een zestienjarig jongetje/meisje dat naar Haren is gegaan omdat het diegene 'cool' leek, is misschien opgejut en heeft npg iets doms gedaan (zoals een ruit ingegooid), alleen dat zag de politie. Denk je dat het op die leeftijd overkomt als 'slechts' 250 euro? Dat persoon heeft waarschijnlijk zolang die bij z'n ouders woont nog huisarrest en vergeet ook niet de 60 uur taakstraf (en de tijd die is doorgebracht in de cel). Zoiets vergeet je niet snel hoor. Bovendien als er 1 miljoen schade was en stel 1000 mensen moeten 250 euro betalen (500 als ze volwassen zijn) kom je al snel op een aardig bedrag, in plaats van dat er tien mensen als zondebok elk honderdduizend moeten gaan betalen.
 
En wie moet dan al die schade betalen? de slachtoffers zelf , de normale belastingbetaler?

En 250 euro, daar schrikt niemand van af (betalen die ouders toch wel) . Dat is dezelfde boeten als niet handsfree in de auto bellen.

En dit is toch wel wat erger dan niet handsfree bellen , toch?

En ja meer dan duizend euro p.p vind ik ook wel wat té ver gaan, maar komop zeg. Maar 250 euro.... verdienen ze toch zo wel weer met zwart werken.



 
En 250 euro, daar schrikt niemand van af (betalen die ouders toch wel)
Dat is een grote veronderstelling en fout die je daar maakt.
Misschien werkt het zo bij jou, en je kinderen/ouders, maar dat is echt lang niet waar voor iedereen.

En wie moet dan al die schade betalen? de slachtoffers zelf?
Is niet wat Kwal schrijft.
Kwal schrijft dat iedereen die meedeed aan dat vandalisme gestraft moet worden, en niet 10 mensen voor alle schade.
 
Heb mijn vorige post een beetje aangepast.

Hopelijk vinden ze meer daders, je kan ook inderdaad niet alle kosten op een klein groepje af schuiven.
 
Kosten worden waarschijnlijk vergoed door verzekeringsmaatschappijen, aka; beleggingsmaatschappijen. Die hebben geld zat.
 
后退
顶部 底部