Kingdom Of Forrester *Native/PK* *Başvurular Açık*

Users who are viewing this thread

Kingdom Of Forrester

Hakkımızda

Klanımız Konsey tarafından yönetilmekterdir. Konsey lideri Tet0'dur. Nativede ve Persistent Kingdoms modlarında aktif olarak oynamaktayız...

Hikayemiz

İlk başta aynı klanda bulunan 7 arkadaştık. Birlikte savaşlara girdik ve bulunduğumuz klandaki bazı sorunlardan dolayı ayrılma kararı aldık. Ancak birbirimizden ayrılmakta istemiyorduk. Sonucunda 7 kişi toplanıp bir klan kurduk. Klanımızı konsey ile yönetme kararı aldık ve bir kral seçtik. Klanımızın eski adı Durrendon. Yönetimdeki arkadaşımızla olan bazı sıkıntılar yüzünden yeniden lider seçimine gittik. Yeni Kral seçimininin sonucunda Klanımızın yöneticisi eski KralEli olan Knor oldu. Tabii bazı değişiklikler yapmalıydık. İlk başta ismimizi değiştirdik. Yapılan oylama sonucu adımızın Kingdom Of Forrester olacağına karar verdik. Klanımız normalde Haziran sonlarında kuruldu ancak anlattığım değişimleden dolayı yeniden konu açmak durumunda kaldık...

Üyelerimiz

•Tet0
•Knor
•Undream
•Ajax
•Destiny
•Karakursat
•Khaleesi
•Asurnasirpal
•Aspxhia
•Anzaka
•Tarex
•Mako
•Flexsis
•Abuziddin
•Fako

•Hillsheck
•Nutty
•Bata
•Crixus
•Ruinous

Yaptığımız Maçlar

*Native Maçları :
*Forrester 12 - 10 Bloodaxe (Antrenman) **/**/2018
*Forrester 3 - 12 Galya (Antrenman) **/**/2018
*Forrester 12-5 Galya (Antrenman) 23/12/2018
*Forrester 12 - 2 Letheria (Antrenman) 11/11/2018
*Forrester 12 - 2 Vandal (Antrenman) 16/11/2018
*Forrester 12 - 3 Teutonic (Antrenman) 17/11/2018
*Forrester 12 - 4 Stein (Antrenman) 23/11/2018
*Forrester 12 - 1 Stein (Antrenman) 25/11/2018
*Forrester. 0 - 12 EliteS (Antrenman) 1/12/2018
*Forrester 12 - 6 NOT (Antrenman) 21/12/2018

MÜTTEFİKLER

Kingdom OfPoland

Kurallarımız

•Klan İçi/ Dışı herhangi bir oyuncuya Küfür etmek yasaktır.
•Savaş ve Maçlarda Yönetici sözünden çıkmak ceza puanı almanıza sebep olur.
•Kafanıza göre rütbe almanız yasaktır.
•Klan İçi düzeni bozmak, Troll ve Uyumsuzluk ceza almanıza sebep olur.

BİZE KATILIN

İsim:
Oyun ismi :
Günlük Aktif Zaman :
Deneyimleriniz :
Discord : Var [] Yok []
Mikrofon : Var [] Yok []
Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? :

LDB2Qj.png

/

[td]

r1Pvz7.jpg

Sayfa Tasarımı İçin Teşekkürler Kreutzaner
[/td]

Last edited:
Kazandığınız antrenman maçlarını yazarken dün yaptığımız ve 12-0 kazandığımız antrenman maçını neden yazmadınız?Sanırım unutmuş olmalısınız

Yuarvi said:
Kazandığınız antrenman maçlarını yazarken dün yaptığımız ve 12-0 kazandığımız antrenman maçını neden yazmadınız?Sanırım unutmuş olmalısınız
Hatırlattığın için teşekkür ederiz ancak zaten unutmadık. Talewords ile ilgilenen klan görevlisi benim. Bende uzun zamandır ilgilenemedim. Geri kalan maçları ekleme fırsatım olmadı. Ayrıca buraya gelmeden önce steam grubumuza girseydin her maçı oraya yazdığımızı görürdün dostum. İyi eğlenceler...

[Forrester] Ajax said:
Hatırlattığın için teşekkür ederiz ancak zaten unutmadık. Talewords ile ilgilenen klan görevlisi benim. Bende uzun zamandır ilgilenemedim. Geri kalan maçları ekleme fırsatım olmadı. Ayrıca buraya gelmeden önce steam grubumuza girseydin her maçı oraya yazdığımızı görürdün dostum. İyi eğlenceler...
Kusura bakmayın klan gruplarına girip bakma gibi bir alışkanlığım olmadığı için görememişimdir.Fakat baktığımda da yaptığımız maçı göremedim.

Yuarvi said:
[Forrester] Ajax said:
Kusura bakmayın klan gruplarına girip bakma gibi bir alışkanlığım olmadığı için görememişimdir.Fakat baktığımda da yaptığımız maçı göremedim.

O zaman ben konuya bir el atayım.  :grin: ordan toplayıp buraya geçirecektim çünkü

[Forrester] Ajax said:
O zaman ben konuya bir el atayım.  :grin: ordan toplayıp buraya geçirecektim çünkü
Baktığımda hatirlatmalarima rağmen hala son maç girilmemiş hep kazandığınız maçlarımı giriyorsunuz siz acaba?

Yuarvi said:
[Forrester] Ajax said:
Baktığımda hatirlatmalarima rağmen hala son maç girilmemiş hep kazandığınız maçlarımı giriyorsunuz siz acaba?
Artık görebileceğin üzere foruma ve gruba gerekli düzenlemleri getirdim. Kimsenin Uyarılarını veya önerilerini göz ardı etmiyorum. Biraz sabırlı davransan bugün girdiğimi görecektin. Burada oluşan sıkıntı, sadece senin ve benim aktif olduğum zamanların farklı olması...

İsim:Gubilay
Oyun ismi : Khaleesi
Günlük Aktif Zaman :10 DAKİKA SONRASINA ANNEM KIZIYO
Deneyimleriniz : Grup deneyemim var, SoloMale deneyimde var,Her türlü gruba girebilirim.
Discord : Var [] Yok [ x ]
Mikrofon : Var [] Yok [ x ]
Neden biz ve neden sizi kabul edelim ? : Bilmiyorum neden kabul ediceksiniz

Back
Top Bottom