Kimse Çözemedi Bu Sorunu Yardım

Users who are viewing this thread

engin123

Recruit
Oyun hiç takılmıyor donmuyor askerlere rütbe verirken donuyor yardım

mod edit: büyük-küçük harf dönüşümü

engin123 said:
dostum benim steamda ole şeyler olmuyo ama

Olmaz olur mu? Steam'ı aç. Sol üstte 4. sekmede games yazar, ona tıklasın View Games Library' ye tıklayın (hemen altında belirecek Games sekmesinin).

Sol tarafda Mount and Blade Warband yazdığını görürsün. Ona ters tıkla Properties yap. Önünde yeni bir pencere açılacak, orada 3. sekmede LOCAL FILES yazar. Oraya tıkladınmı karşında 4 sekmeli ekran.

Burada 3. sekme yani VERIFY INTEGRITY OF GAME CACHE... e tıkla. Küçük bi ekran da kendi kendini onarır, zaten.

engin123 said:
OYUN HİÇ TAKILMIYOR DONMUYOR ASKERLERE RÜTBE WERİRKEN DONUYO YARDIM
Ya bu galiba 5. konun 2 günde aynı sorun için 5 konu açtın steamdan dosyaları dogrula olmassa yeniden yükle steam hesabın ve orjinal oyunun yoksa bu işlemleri yapamassın

bunu bana söylemek düşmez ayrıca ama korsan oyunlarda her türlü hata olabilir
Bu sadece teori alta saçma saçma şeyler yazmayın

edit:adam steamı oyunun içinde bir dosya sanıyor beyler adamın steamı yok

1-Sanal Ekran kartını yenilemeyi dene.Bilgisayar-->Özellikler-->Performans Yükseltme seçeneğinin altında yer alıyordu sanırım :???:
2-1-"Lan mal mısın?" üslubu size -seviye ve cezadan başka bir şey kazandırmaz!
3-48 Saat içinde 5 konu açmak yine size bir şey kazandırmaz.Tam tersine yine ceza,seviye kaybedersiniz.Ayrıca insanlar size inat olsun diye ısrarla cevap vermezler.Biz size yardımcı olmaya çalışıyoruz siz bizi tersliyorsunuz.Size yardım etmek için uğraşan insanlar anlayışlarından ve yardımseverliklerinden dolayı bunu yapıyorlar.Ama istemiyorsanız kimse size yardım etmez,etmek zorunda değil zaten.
Lütfen üslubunuzu düzeltin ve sakin olun!Bir daha da aynı olayları (5 konu birden açma,yardımcı olmaya çaışan insanları tersleme) yaşatmayın kimseye!Zira yönetimin tavrı 2. kez için aynı olmayabilir.

Albatros said:
1-Sanal Ekran kartını yenilemeyi dene.Bilgisayar-->Özellikler-->Performans Yükseltme seçeneğinin altında yer alıyordu sanırım :???:
2-1-"Lan mal mısın?" üslubu size -seviye ve cezadan başka bir şey kazandırmaz!
3-48 Saat içinde 5 konu açmak yine size bir şey kazandırmaz.Tam tersine yine ceza,seviye kaybedersiniz.Ayrıca insanlar size inat olsun diye ısrarla cevap vermezler.Biz size yardımcı olmaya çalışıyoruz siz bizi tersliyorsunuz.Size yardım etmek için uğraşan insanlar anlayışlarından ve yardımseverliklerinden dolayı bunu yapıyorlar.Ama istemiyorsanız kimse size yardım etmez,etmek zorunda değil zaten.
Lütfen üslubunuzu düzeltin ve sakin olun!Bir daha da aynı olayları (5 konu birden açma,yardımcı olmaya çaışan insanları tersleme) yaşatmayın kimseye!Zira yönetimin tavrı 2. kez için aynı olmayabilir.
Helal olsun usta güzel söyledin. Sorunu düşünürsek benim aklıma, bir üst rütbenin oyun dosyalarıyla alakalı sorunlar olduğu geldi. oyunu sil yükle de yapsa değişmeyebilir bu durumda.

PEKİ YARDIM EDEN ETMEYEN HERKEZE TEŞEKKUR EDERİM
  NOT: KONUŞMA ÜSLÜPUMDAN DOLAYI HERKEZDEN ÖZÜR DİLERİM

engin123 said:
PEKİ YARDIM EDEN ETMEYEN HERKEZE TEŞEKKUR EDERİM
  NOT: KONUŞMA ÜSLÜPUMDAN DOLAYI HERKEZDEN ÖZÜR DİLERİM

Ayrıca büyük yazmak bağırmak anlamına gelir, tüm yazıyı büyük de yazma. Vurgulamak istediğin şeyleri büyük yazarsın.

Back
Top Bottom