Kimmer ekran görüntüsü alma aracı.

Users who are viewing this thread

Kimmer

Kimmer Ekran Görüntüsü Alma Aracı.
DİL : Visual Basic.net
Derleyici : Visual Studio 2013
KAYNAK KOD VE ADRES : Tamamen kendime ait.
AÇIKLAMA : Fazla bir özellik eklemedim eğer istek olursa geliştiririm. Resmi programın bulunduğu dizine kayıt eder.

isim.png

http://www.dosya.tc/server32/xclaua/Screenshotal.rar.html
http://www.dosyalama.org/download/50a0b56b34fb061968da6cd669c98361.html

Program isteği almaya devam ediyorum.

Eline sağlık, bir sonraki sürüme ss almak için kısayol tuşu falan eklersen oyun oynarken seninkini kullanırım :grin:

viva la bam said:
Ekran görüntüsünü tek tıkla bir image hosting sitesine yüklese çok daha şükela olur.
Onu sağlamak benim elimde değil. Site uygunsa olabilir.

Kısayol tuşu eklesen ve basınca direk çekse kaydetse? Daha kullanışlı olur .zor olur mu hiç bir fikrim yok ama daha kullanışlı olur. Yada kaydet ve çek için ayrı kısayol tuşları atanabilir?

Soracağım ama yapabilir misin emin değilim. PS4 Emulator yapabilir misin? İkisinin de altyapısı x86. Elimde PS4 CD'leri var. Ancak düzgün bir program bulmadan kullanmayacağım. PS3 Emulator çıkmadı çünkü CELL mimarisi kullanıyordu. Şimdi x86 kullanılıyor. Yardımcı olabilirsin umarım. :grin:

Ozarslan said:
Soracağım ama yapabilir misin emin değilim. PS4 Emulator yapabilir misin? İkisinin de altyapısı x86. Elimde PS4 CD'leri var. Ancak düzgün bir program bulmadan kullanmayacağım. PS3 Emulator çıkmadı çünkü CELL mimarisi kullanıyordu. Şimdi x86 kullanılıyor. Yardımcı olabilirsin umarım. :grin:
Emulator yapabilsem burada ne işim olur ?

O kadar gelişemedin daha. Hmm. Neyse. Anca yapmak daha kolay olurdu bence. Birde nereden öğrenmiştin sen bu işleri?

Ozarslan said:
O kadar gelişemedin daha. Hmm. Neyse.
Ne diyon lan değişik ? Sen bu işleri çocuk oyuncağı sandın herhalde. Bu işler hakkında bilgin yoksa saçma sapan iletiler atma.

Konu kilit. Belki istediğiniz özellikleri eklerim. Ricam bilgisi olmayan şahıslar gelip çok bilmiş iletiler atmasın.

Kolay sansam kendim yapardım. En azından yapmaya çalışırdım. Zor olduğu için senden bekliyoz. O kadar geliştirememişsin kendini. Bunda söylenmeyecek ne var?

Çok güzel olmuş.Ellerine sağlık.Bi şey diyeceğim. Emulator yapar mısın ?

Klai said:
Çok güzel olmuş.Ellerine sağlık.Bi şey diyeceğim. Emulator yapar mısın ?
Dediğim gibi emulator yapabilecek bilgim olsa burada işim olmaz. Mitde ajan yada aselsanda mühendis olurum.

Back
Top Bottom