Kişisel yorumlarım (turnuva takımları hakkında)

Users who are viewing this thread

Glenn/Frey

Recruit
Merhabalar , turnuvaya renk katmak adına takımlar hakkında kişisel görüşlerimi belirteceğim. Sadece oyuncuları hakkında en azından bir fikir sahibi olduğum takımları ele alacağım. Biraz eskide kalmış olabilirim yeni oyuncular hakkında fazla fikir sahibi değilim o yüzden mazur görün :razz:

Ad Victoriam:
Güzel bir kadro toplamışlar gibi görünüyor , takımdaki bazı oyuncular aktif olarak oynamasa da tecrübeli oyuncular  görüyorum.
Bence en azından yarı finale gelebilirler. Bence Tyhke ve Oliverqueen'in maçlarda en efektif isimler olacağını düşünüyorum.

Vellhoner
Okçu ve atlı kulvarında hatırı sayılır oyuncularının olduğunu düşünüyorum. Eğer kendilerine inanırlarsa başarı elde edebilirler. Bence
Irsman ve Wegnas'ın maçlarda en efektif oyuncular olacağını düşünüyorum.

Yenilmezler
Turnuvadaki en güçlü ve aktif kadro bu arkadaşlarımızda gibi görünüyor. eğer büyük hatalar yapmazlar ise finale ulaşabileceklerini düşünüyorum. Takımda bulunan yabancı oyuncuların genel olarak iyi olduğunu düşünüyorum. Bence en efektif isimler Arni , nomes ve Warhammer olacaktır.

Golden Horde [GH]
Turnuvada benim şahsi favorim olan Golden Horde okçu ve piyade kulvarında tecrübeli ve iyi oyuncular barındırıyor. eğer kendilerine güvenip karamsar hareket etmezlerse iyi bir sonuç elde edeceklerine inanıyorum. Bence paRantez , Melanippe , Feronia ve Invincible maçlarda en efektif oyuncular olacaktır.

ASFC
Ortalamanın biraz üstünde bir kadroya sahip olduğunu düşünüyorum. İçlerinde iyi oyuncular da var. başarı sağlama şansları var.  Bence Toi ve Gordios maçlarda en efektif oyuncular olacaktır.

Knights of Vyincourd
Bir kaç kişi haricinde hatırı sayılır bir kadro görüyorum. Yenilmezlerde olduğu gibi tecrübeli yabancı oyunculara sahipler. başarı elde etme oranları yüksek, bence SirAlecks , Charlini ve Bloody_Death maçlarda söz sahibi olan isimler olacaktır. Cara ve Tırtılı'da honorable mention olarak yazabilirim.

Justice of North (NJ)
Genel olarak atlılarını beğensem de bu kardeşlerimizin bu kadar dominant takımlara karşı bir başarı elde etmesi zor gözükse de beni şaşırtmalarını umuyorum. Bence öne çıkan oyuncuları BlackDead ve Dagonith olacaktır.

Centurios of Apollonaris (CoA)
Benim ön yargılı yaklaştığım bir takımdı fakat son zamanlardaki performansları güzel görünüyor iyi takım oyunu oynadıklarını düşünüyorum. eğer bu tutumlarını bozmazlar ise bir başarı elde etmemeleri için bir sebep yok. Bence Belendor , Karahan ve Ssiyah maçlarda en efektif oyuncular olacaktır.

Iron Ravens (IR)
Kadroları hakkında pek bir bilgim olmasa da okçularının fena olmadığını düşünüyorum. Bu kardeşlerimiz için zor bir turnuva olacak gibi gözüküyor, fakat kim bilir belki de şaşırtabilirler.Bence ImryFlorent ve Yuzarsif öne çıkan oyuncular olacaktır.

Arkadaşlar, bunlar tamamen kişisel düşüncelerim birilerini gücendirdiysem kusura bakmasın. Bildiğim kadarıyla yorumlamaya çalıştım

Kabul edilebilir yorumlar.

Bir çok görüşüne katılıyorum.Ayrı düşündüğüm bir nokta ASFC, son turnuvalarda kendilerini çok iyi göstermiş bir takım.Yenilmezler ve ASFC yi direk finale yazardım ben :grin:

Tabii ortada yine diğer iddialı takımlar var.Grup aşamaları tahmin edildiği üzere çok sıkıcı geçiyor.Ama finallerin çok heycanlı geçiceğinden eminim.

RZERO said:
Kabul edilebilir yorumlar.

Bir çok görüşüne katılıyorum.Ayrı düşündüğüm bir nokta ASFC, son turnuvalarda kendilerini çok iyi göstermiş bir takım.Yenilmezler ve ASFC yi direk finale yazardım ben :grin:

Tabii ortada yine diğer iddialı takımlar var.Grup aşamaları tahmin edildiği üzere çok sıkıcı geçiyor.Ama finallerin çok heycanlı geçiceğinden eminim.

ASFC'de oynayan oyuncuların hepsini çok iyi tanımadığım için iddialı bir şey yazmak istemedim Toi , Gordios ve Flawin haricinde iyi tanıdığım bir oyuncu göremedim o yüzden bilmeden yazmak istemedim :grin:

Evet bende pek tanımıyorum diğerlerini ama son zamanlarda takip ettiğim kadarıyla beni şaşırtan bir kadrosu var.Özellikle son WT5T -2 turnuvasında çok iyi performans sergilediler.

RZERO said:
Evet bende pek tanımıyorum diğerlerini ama son zamanlarda takip ettiğim kadarıyla beni şaşırtan bir kadrosu var.Özellikle son WT5T -2 turnuvasında çok iyi performans sergilediler.

evet okçularını güzel kullanıyorlar. flank hareketleri olsun crossfire olsun ama dediğim gibi kadrolarda büyük değişiklikler var o turnuvaya kıyasla o yüzden belli olmaz.

Back
Top Bottom