Khuzaitler İçin Savaş Atları

Users who are viewing this thread

DMX

Recruit
Khuzait atlı okçu birliği için ortalama 100'e yakın veya daha fazla savaş atı gerekiyor, biliyorsunuz.Ben oyunda ortalama 70-80 günümü bu savaş atlarını şehir şehir köy köy geze geze bulmaya çalışıyorum ve save'ye başlayacağım için bununla uğraşmak istemiyorum.Çok araştırdım ama bulamadım, marketlerde ki savaş atlarını veya ürünleri arttıracak bir mod var mı yada siz savaş atlarını nasıl buluyorsunuz taktik verebilir misiniz ? Khuzait birliklerinden savaş atlarını kaldıran mod buldum ama o da çok kolaylaştırıyor oyunu.

Beta sürümündeyim ama sadece ilk defa aldığımızda 5-6 at veriyor daha sonra aynı şehirden almaya kalktığımda gene 1 1 veriyor.

Bende bu sorun çıkartır diye düşünmüştüm ama öyle olmadı , ilk olarak imparatorluk piyadesi aldım sonra kergitlerin paralı askeri olunca yavaş yavaş köylerle ilişkim arttığı için direk atlı asker alabiliyordum, Yavaştan paralı asker Lordları kesmeye başlayınca baya bi atım oldu hiç at eksikliği çekmedim.

Khuzait atlı okçu birliği için ortalama 100'e yakın veya daha fazla savaş atı gerekiyor, biliyorsunuz.Ben oyunda ortalama 70-80 günümü bu savaş atlarını şehir şehir köy köy geze geze bulmaya çalışıyorum ve save'ye başlayacağım için bununla uğraşmak istemiyorum.Çok araştırdım ama bulamadım, marketlerde ki savaş atlarını veya ürünleri arttıracak bir mod var mı yada siz savaş atlarını nasıl buluyorsunuz taktik verebilir misiniz ? Khuzait birliklerinden savaş atlarını kaldıran mod buldum ama o da çok kolaylaştırıyor oyunu.

Benim de 100 civarı bir atlı okçu birliğim var. Khuzaitlere katıldım. Uç beyiymişim gibi inadına inadına düşmana sınır olan şehirleri veriyorlar. Haliyle savaş kaçınılmaz oluyor. En çok atı yağmalardan buluyorum. Köy köy dolaşıp at toplamak gerçekten sıkıcı olur. Büyük savaşlar yaparak yağma ile at toplamak çok daha keyif verici oluyor.

Hadi gözün aydın :smile: Bazen bu modcuların geliştiricilerden daha iyi iş çıkardığını düşünüyorum :smile:
Bende neden bu oyun firmalarının mod çıkaranları işe almadıklarını düşünüp duruyorum.Bu herifler hiçbir karşılık olmadan sırf oyunlarını daha güzel hale getirmek için uğraşıp duruyorlar acaba birde firmalarına alıp maaş falan verseler ne işler çıkarırlar bu neden sadece bizim aklımıza geliyor ? :grin:

Back
Top Bottom