KERNEL32.dll hatası

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

huN

Master Knight
Merhaba arkadaşlar. Geçen gün bizim eve hırsız girdi. Bizim pcyi çaldığı için evdeki eski bilgisayarımdan Mount & Blade: Warband oyununu indirdim. Steam üzerinden açmaya çalıştığımda SP2'yi yüklemem gerektiğini uyaran bir mesaj aldım. Sonra cd Key'i kopyalayıp taleworlds sitesinden indirdim. Bu sefer de Kernel32.dll hatası veriyor. SSler aşağıda. Yardımlar için teşekkürler.

sb5y4.bmp

sb60v.bmp

Öncelikle bilgisayarın çalındığı için geçmiş olsun kardeşim.Google ye kernel32.dll yazıp indir ve system 32 ye atıp açmayı dene

Sultan_Mehmet_Han2 said:
Öncelikle bilgisayarın çalındığı için geçmiş olsun kardeşim.Google ye kernel32.dll yazıp indir ve system 32 ye atıp açmayı dene

Teşekkürler.
2. ss'i görmediysen bir daha bak lütfen. Denedim olmadı.

~PhoSPhoruS said:
Sultan_Mehmet_Han2 said:

Teşekkürler.
2. ss'i görmediysen bir daha bak lütfen. Denedim olmadı.

cromeden indirdiysen crome mu kapat tekrar dene ,olmadı oyunun içine at

alp1 said:
cromeden indirdiysen crome mu kapat tekrar dene ,olmadı oyunun içine at

Bilgisayar eski olduğu için chrome mevcut değil, IEXPLORER'den indirdim. Kapatıp denedim, problem hallolmadı.

Sultan_Mehmet_Han2 said:
Kernel.32dll dosyasını oyunun içine atmayı dene

Yanıtın için saol fakat olmadı.

"1) Başlat > Çalıştır'a " services.msc " yazıp, Tamam dedikten sonra burada bulunan DCOM Sunucusu İşlem Başlatıcı hizmetini çift tıklayınız. Başlangıç Türü seçeneğini Otomatik yapınız.

2) Başlat > Çalıştır'a " dcomcnfg " yazıp, Tamam dedikten sonra Bileşen Hizmetleri > Bilgisayarlar > Bilgisayarım üzerinde Sağ Tık > Özellikler > COM Güvenliği sekmesine gidiniz. Erişim İzinleri > Sınırları Düzenle butonunu tıklayınız. Ekle sekmesini tıkladıktan sonra da çıkan pencereye bulunduğunuz Kullanıcı Hesap adınızı yazınız. Pc'nizi yeniden başlatınız."

Senin için araştırdım bunu buldum bi dene

Sultan_Mehmet_Han2 said:
"1) Başlat > Çalıştır'a " services.msc " yazıp, Tamam dedikten sonra burada bulunan DCOM Sunucusu İşlem Başlatıcı hizmetini çift tıklayınız. Başlangıç Türü seçeneğini Otomatik yapınız.

2) Başlat > Çalıştır'a " dcomcnfg " yazıp, Tamam dedikten sonra Bileşen Hizmetleri > Bilgisayarlar > Bilgisayarım üzerinde Sağ Tık > Özellikler > COM Güvenliği sekmesine gidiniz. Erişim İzinleri > Sınırları Düzenle butonunu tıklayınız. Ekle sekmesini tıkladıktan sonra da çıkan pencereye bulunduğunuz Kullanıcı Hesap adınızı yazınız. Pc'nizi yeniden başlatınız."

Senin için araştırdım bunu buldum bi dene

Öncelikle teşekkürler.
1. Önerini denedim, fakat DCOM Sunucusu İşlem Başlatıcı' yı bulamadım.
2. Önerini de denedim. Tekrar başlattım, işe yaramadı.

Sp3 yüklemeye çalıştığımda SP1'e ihtiyaç duyduğunu söylüyor. SP1 kurmak için de disket istiyor.
Teşekkürler yardımın için ama olmadı. :cry:

Bizim age of 3 te de dxdll32 mi ne hatası veriyordu kopyala derken de bu dosya kullanılıyor diyordu, yanılmıyorsam pc'deki diğer dxdll yi aratıp silmiştim yada görev yoneticisi= işlemler'den dxdll işlemini sonlandırmıştım.

Bir dene bence :smile:

MetalCh3 said:
Oynu steam'den açmayı dene. olmadı, taleworlds'ten setup'u indir, serialini gir öyle açmayı dene bakalım.
Steamdan denediğim zaman SP2 veya daha üst modeli lazım diyor. Diğer türlüsü, zaten benim denediğim şekil.

~PhoSPhoruS said:
Sp3 yüklemeye çalıştığımda SP1'e ihtiyaç duyduğunu söylüyor. SP1 kurmak için de disket istiyor.

Windows cdsini tak, quick formatlı şekilde sıfırdan kur. Sonra Windows updateden "bütün" güncellemelileri artık güncelleme yok diyene kadar kur. Bilgisayarının en son driverlerını sitesinden indir ve onları kur. DirectX en son paketini Microsoft un sitesinden indir ve kur. Virüs programını kur. Sonra internete rahatça girebilirsin ve gerekli diğer yazılımları kurarsın. Ardından oyunu kur.

Sağlıklı başka yolu yok.

ancalimon said:
~PhoSPhoruS said:

Windows cdsini tak, quick formatlı şekilde sıfırdan kur. Sonra Windows updateden "bütün" güncellemelileri artık güncelleme yok diyene kadar kur. Bilgisayarının en son driverlerını sitesinden indir ve onları kur. DirectX en son paketini Microsoft un sitesinden indir ve kur. Virüs programını kur. Sonra internete rahatça girebilirsin ve gerekli diğer yazılımları kurarsın. Ardından oyunu kur.

Sağlıklı başka yolu yok.

Hacı saol önerin için ama o kadar hamleyi yapana kadar yeni bir bilgisayar alırım. Ayrıca her nedense format cdsi kayıp. Yeni cd yaptım, fakat hata verdi. Teşekkürler yardımın için

ErtuBey said:
Bizim age of 3 te de dxdll32 mi ne hatası veriyordu kopyala derken de bu dosya kullanılıyor diyordu, yanılmıyorsam pc'deki diğer dxdll yi aratıp silmiştim yada görev yoneticisi= işlemler'den dxdll işlemini sonlandırmıştım.

Bir dene bence :smile:

Hacı görev yöneticisi devre dışı. Kayıt defteri devre dışı  :cry:

Neyse, öneriler için saolun. Konuyu kilitliyorum. Yakın zamanda bilgisayar alana kadar warband oynamayacağım.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom