[Kendi kendine ÇÖZÜLDÜ]Bannerlord ev ağımı bozuyor.

Users who are viewing this thread

DevilBeen

Recruit
Epic game üzerinden oyunu aldım oyunu aldım çok oyunculu girdim. 4-5 saat oynadım ve bıraktım .Tekrar girdiğimde oyunu giriş yaptığım anda internet gitti (wi-fi üzerinden bağlanıyorum) oyundan kaynaklanması sandım düzelttim video izledim vs Sıkıntı yoktu çok oyunculu girdim ve internet yine 3-4 kez tekrarladı. Ve bunlar olurken evdeki bütün telefonların falan internete bağlanamadığını gördüm

not: 2 wifi üzerinde denendi aynı sonuç

kesinlikle ben de dün akşamdan beri aynı sorunu yaşıyorum konu da açtım ne ilgilenen var ne cavap çözersen yardımcı olurmusun bende araştırıyorum hala epici silip tekrar kurucam oyunu bu akşam

kesinlikle ben de dün akşamdan beri aynı sorunu yaşıyorum konu da açtım ne ilgilenen var ne cavap çözersen yardımcı olurmusun bende araştırıyorum hala epici silip tekrar kurucam oyunu bu akşam
Şaka gibi bannerlord multiplayer giriyorum internet kesiliyor bütün telefonlar vs. alt+f4 atıyorum geri geliyor. ilk gün sorun yoktu 1 modemi bozdu galiba gitti gelmedi 2. modemden yazıyorum!!!

bu akşam itibari ile bende durum düzzelmiş görünüyor sanıyorum server ile alakalıydı o duruma bende hala hayret ediyorum :smile:

hortlatıyorum ama epic gamesten 2 ay önce aldım 2 aydır single oynayamadım sefer haritası açılırken shader hatası verip atıyor multi oyniyim dedim onda da bu hatayla karşılaştım net gidiyor oyunu kapatınca geliyor anlayamadım şaka gibi ya ne single oynayabiliyoruz ne multi

Back
Top Bottom