Kaykay ile hareket yapmak

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

BioActive

Arkadaşlar başlıkdan da anlaşılıyor.Ben yeni bir kaykay satın aldım mağazadan.Şimdi sürmeyi biliyorum.Fakat hareket yapmayı beceremiyorum.Bununla ilgili sorum olacak.Bu kaykay ile hareket yapmak imkansız mı yani hareket kaykayı değil mi yoksa benmi beceremiyorum? Alın kaykayımı bu siteden almasamda aynısı şu http://www.n11.com/delta-silikon-teker-energy-ambition-dura-strong-kaykay-120-P17323865

Azim gerekiyor biraz. Acılara katlan yeter. Hapış arasını iyi kolla. Youtubede Kaykay hareketi yapmaya çalışanlara baktım. Harbidende kollaman lazım :grin:

Sürmeyi biliyosan hareketleri öğrenmesi daha kolay ama mutlaka bilen birinin göstermesi lazım burda bizim anlatmamızla olacak iş değil

Sürmeyi biliyorum ve internetten hareketlerinde izliyorum. Fakat olmuyor hareket ya beceremiyorum yada kaykayim hareket kaykayi değildir.Emin olmak icinde bu konuyu actim.

BioActive said:
Sürmeyi biliyorum ve internetten hareketlerinde izliyorum. Fakat olmuyor hareket ya beceremiyorum yada kaykayim hareket kaykayi değildir.Emin olmak icinde bu konuyu actim.
Ne tür kaykay. Örnek Resim atabilir misin?

Hadi ya :sad:  kötü oldu simdi.Ben bu kaykayi sırf hareket için almistim.Neyse konu kilit.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom