Need More Info Kaydetmeme Rağmen Oyunu Kaydetmeme Sorunu

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.6.4
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Selamun aleyküm. Kaç seferdir başıma geliyor artık yazacam oyunu iron man ayarında oynuyorum bir zaman geçtikten sonra otomatik kayıt yapıyor kendim de kaydedebiliyorum. Bugün sabah yaklaşık 1 saati geçik oynadım. Geforce Now'dan oynadığım için 1 saatte bir çıkıp girmek zorundayım. Bi girdim oyuna 6 Aralık yani dünkü oynadığım kayıt duruyor en son zaten iron man olduğu için bir tane kayıt var dün saat 4 civarı kaydetmişim gibi gözüküyor halbuki hem dün akşam da oyunu oynadım kaydettim sabah girdim taaa savaşta yenildiğim yerden başlattı beni bütün adamlarımı tekrar topladım az önce çıkıp girdim bi baktım yine savaşta yenildiğim yerden başlattı halbuki hem oyun otomatik kayıt almıştı bugün ben oyundan çıkmadan önce hem de ben bu sorunu bildiğim için kendim kayıt ettim oyun içinde kaydediliyor demesine rağmen bi geliyorum ana ekrana kaydetmemiş Geforce Now kaynaklı olduğunu düşünmüyorum lütfen böyle büyük sorunları çözün oyundaki kaç ay geçmiş hala problemler var.

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

Back
Top Bottom