Karma Maç

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Rayden

Grandmaster Knight
Etkinlik tarih ve saati

06.12.2013 - 20.00

Sunucu: TR_GamersHouse_Karma
TS:

Herkese selam, çoğu kişi uzun zamandır oyundan uzak. Hem toplanıp sohbet etmek hemde eğlenceli vakit geçirmek için karma maçlar güzel oluyordu. Bir karma maç yapalım diyorum. Tarihi, zamanı belli değil henüz. Katılacak olan klanların liderleri konuya tarih ve saat önerisinde bulunursa sevinirim. Olmadı steam ortamından tarihi ve zamanı belirleriz.

Etkinliğe canı isteyen herkes katılabilir.

Buradan devam: http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,292858.0.html

Meteye sorarim ben , guzel bir dusunce.Bu arada Etkinlikler ve Sunucularda acilacak birsey degil Klanlar ile alakali zaten.

Napo bir ara bayag duzenliyordu, da haritalarin buyuklugu/oyuncu sayisi cok absurd oldugu icin cok eglendigimizi soylemeyecem. (Alinmaca gucenmece olmasin.)

Fakat, yine de zevkli olabilir. GGWP burada karma maclarda. Steamden konusalim, herkes ekli birbiri ile zaten.

3OA'dan aktif oynayan oyuncularla beraber bizde katılmak isteriz. Eski günleri eski dostları yad etmek güzel olur. Tarih içinse ben aralık ayı içinde bir tarihte oynanırsa hem kişi sayısı artar hemde daha çok kişinin haberi olur.

Eskisi kadar online kişi yok ama sonuçta karma olması falan işi eğlenceli kılabilir. Zaten az kişiyiz ve uzun zamandır oynamıyoruz. Bizi karma değilde mesela aynı takıma dağıtsanız falan.  :smile: İşleyiş ne şekilde olacak onları da biraz açsanız aslında?

Zaman olarak bize her gün bayram ama haftasonları genelde herkes dışarıda oluyor. Pazar olmazsa daha hoş olur.

Sanırım herkesin ortak fikri haftasonu olması yönünde ama bir kaç klana da haftasonu uymuyormuş. O yüzden bence en mantıklısı haftaya Cuma günü yapmak. Hem tatile giriş hemde hafta içi  :grin:

İşleyiş hakkında sayıyla doğru orantılı büyük mapler ya da küçük mapler seçebiliriz. Faction olarakta birbirine çok fazla üstünlük kurmayacak factionlar seçilebilir. Maçın çekişmeli olması daha güzel olur. Hele bir tahmini kişi sayısı ortaya çıksın hala Teutonic ve WW den cevap gelmedi onların katılımına göre dahada açarız bu konuyu.

Zaman olarak; 6 Aralık 2013 Cuma - saat 20.00 uygun mudur?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom