Kargı Vuruşu !

Users who are viewing this thread

X tuşuna basınca oluyormuş sanırım, birisi öyle demişti. Oyunu sırf koltuklanmış kargı vuruşu yüzünden oynayan birini ilk defa gördüm

Betada X tuşu ile koltuklanmış kargı vuruşu yapılıyordu. Muhtemelen ya bir özellik/yetenek açılması lazım ya da doğru mızrak çeşidine sahip değilsiniz.

nihayet buldum
evet teşekkür ederim count menovlian kargıda varmış
kargının üzerinde sarı renkte tek elli gönderli silah çift elli gönderli silah gibi silahın özelliği yazarken orada koltuklanmış kargı diye ibare bulunan mızraklarda var.
aslında uzun kılıçlara da getirilebilir bu özellik modlama ile :smile:

tekrar konu açmamak için buraya yazıyorum. forum çöplüğe dönmek üzere.

1- yaverlere silah zırh kalkan mızrak vs. vermek istiyorum ticaret baya yaptım 2 gündür 28k param oldu 20k kadar da malım var halen ticarete devam ediyorum. yaverlerin malzemelerini nasıl yükseltebilirim? konuşunca böyle bir seçenek yok.

2- bir görev aldım 55 gün önce kervana refakat et diye. kervan birden haritadan kayboldu herhalde düşman lorddan mı ne kaçıyordu ancak halen piyasada yok. görevi aldığım adama gidiyorum görevi de iptal edemiyorum bugda kaldı... kervanı nerden bulabilirim? halen bir haber yok en son şu şehirde görüldü falan da demedi. 66. günü marunath şehrinde rasgele buldum kervanı takip edip görevi bitirdim. Ancak böyle durumlar için görevi iptal et gelmesi gerekiyor.

3- kan davası diye bir görev aldım ancak görevde oğlumu öldürecekler onu saklandığı yerden bul çıkart diyor köydeki her taşın altına baktım oğlan yok...

4- başka bir kervanı koruma görevi aldım, kervanı sağ tıklayıp eşlik et diye takip edemiyorum. kervan benden yavaş gidiyor ha bire bi sağı tıkla bi solu tıkla aptal gibi... şuna bi eşlik et butonu koyamamışlar mı yav ?

Last edited:
Kendi eşyalarını düzenlediğin ekrana gelince üst ortada isminin olduğu yerde oklar var ona basıp öteki karakterlere geçebilirsin.

Köyün içinde "alt" tuşuna basarsan köyde olan kişilerin isimlerini görebilirsin.(Merkezden en uzakta olan kişi)

Warband da vardı ama Bannerlord da yok şuan neden bilinmiyor.

arkadaşlar acil sorum olacaktı ama
parti gurubu oluşturdum eleman var bitane 50 askeri var. şuan bi şehir kuşattım acil yardımı lazım nasıl çağırabilirim onu ?
adam sargotta devriye geziyor sargot ile alakam yok.
Sturgia kralı savaş kaybetmiş tek başına gezerken saldırdım esir ettim Balgard şehri de savaş kazanmış 200 tane milis asker var içerde hepsini doğrucam 83 askerim var hepsi sağlam ama o 50 kişiye de ihtiyacım var. acil çağırmam lazım ama nasıl ????

vurmuyor
koltuklanmış kargı vuruşu olmuyor abicim beygir gebercek hızdan x tuşu koptu basarken basılıda tuttum hiç biri işe yaramadı
yardım lütfen

Aldığının Kargı Olduğuna Eminmisin.. Çünkü 10 tame Mızrak Varsa 1 Tane Kargı Görüyorsun Piyasada.. Uzun Diye Aldığının %95i mızrak çünkü.. Kargı Olanlarda Ayrı Bir İşaret Çıkar.. Hocam Ayrıca.. Bütün Kombinasyonları Bütün Kargıları Denedim.. her Açıyı Her Adama Karşı vs.. Yok Mk Koltuklanmış Kargı Hasar Vermiyor.. Ya Kargısına Sıçayım 60-70k lık Zırh Setiyle Dolanıyorum.. Gövde Zırhım Hiç Yoksa +40.. Sıçtımın Çapulcusu Taşla Beni Bayıltıyor.. Ben Ortada Alman Tiger'ı Gibi Dolanıyorum Kılıç İşlemiyo Taş Bayıltıyor.. Meteor Atıyor Sanki Şerefsizler.. :grin:

tekrar konu açmamak için buraya yazıyorum. forum çöplüğe dönmek üzere.

1- yaverlere silah zırh kalkan mızrak vs. vermek istiyorum ticaret baya yaptım 2 gündür 28k param oldu 20k kadar da malım var halen ticarete devam ediyorum. yaverlerin malzemelerini nasıl yükseltebilirim? konuşunca böyle bir seçenek yok.

2- bir görev aldım 55 gün önce kervana refakat et diye. kervan birden haritadan kayboldu herhalde düşman lorddan mı ne kaçıyordu ancak halen piyasada yok. görevi aldığım adama gidiyorum görevi de iptal edemiyorum bugda kaldı... kervanı nerden bulabilirim? halen bir haber yok en son şu şehirde görüldü falan da demedi. 66. günü marunath şehrinde rasgele buldum kervanı takip edip görevi bitirdim. Ancak böyle durumlar için görevi iptal et gelmesi gerekiyor.

3- kan davası diye bir görev aldım ancak görevde oğlumu öldürecekler onu saklandığı yerden bul çıkart diyor köydeki her taşın altına baktım oğlan yok...

4- başka bir kervanı koruma görevi aldım, kervanı sağ tıklayıp eşlik et diye takip edemiyorum. kervan benden yavaş gidiyor ha bire bi sağı tıkla bi solu tıkla aptal gibi... şuna bi eşlik et butonu koyamamışlar mı yav ?

1. nin cevabı envantere girdiğinde ortada en üstte isminin yanındaki oklarla partindeki yoldaşlara geçiş yapabilir giydirebilirsin.

O silahların üstünde koltuklanmış karkı yazacak. Her kargı yapmıyor onu. İnventoryde üstünde koltuklanmış kargı yazan bir silahı takın ve atınızın gereken hıza ulaşabilen bir at olduğundan emin olsun. Sonra sağ altta işaret çıkıyor kargı işareti. X e bastığın an kolduklanmış kargı tutuşuna geçiyor. Bir sorun yok yani hem multide hem singleda olması gerektiği gibi çalışıyor. Bir bug söz konusu değil.

Back
Top Bottom