Karakterim ne zaman ölür ?

Users who are viewing this thread

böyle bir videoya denk geldim adamın karakteri ölüyor

Hadi diyelim ki videodaki oyun modlanmamış ve oyunda ölme fonksiyonu aktif olsun, çoğu oyuncunun bu durumla karşılaşmaması nadiren görüldüğü anlamına geliyor. Fakat ne tesadüf bu kişinin başına 2 kez ve oyun içi olarak aynı gün denk geliyor. Oyunda şu anda ölmek diye bir şey yok. Bunun için ya oyunun dosyalarını değiştirmen ya da buga girmen gerekiyor.

1123 yılındayım ölmedim. Mod ile yaşımı da ileri aldım ama ölmüyorum sanırım daha oyuna eklenmemiş.

Ölme mümkün.1.3 yamasindaki savemde lordlari çok fazla idam ediyordum.Sonra kazanamayacağım bir savaşa girdim ve kaybettim.Lordun biri beni idam etti sonra seçenek çıktı varisini seçip onla oynamaya devam ediyosun.(Herhangi bir mod yüklü değildi)

Ölme mümkün.1.3 yamasindaki savemde lordlari çok fazla idam ediyordum.Sonra kazanamayacağım bir savaşa girdim ve kaybettim.Lordun biri beni idam etti sonra seçenek çıktı varisini seçip onla oynamaya devam ediyosun.(Herhangi bir mod yüklü değildi)
bende bir yayıncıda görmüştüm hakkınız var.

Burada oyunun vermek istediği mesaj açık : Bugün yediğin hurmalar...

Savaş sırasında ya da yaşlılıktan ölüm var oyunda. Herkesin bunu görmemesi olmadığı anlamına gelmiyor. Hemen ölse zaten karakteri geliştirmenin bir anlamı kalmaz.

Back
Top Bottom