Resolved Karakter ve Ordu isimlerindeki (ERROR: NAME) hatası

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.5.7.260167
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Merhaba. Bu sorunun 1.5.10 Live sürümünde çözülmüş olması planlanıyor. Bir değişiklik olması halinde bu başlığı güncelleyeceğim. Geri bildiriminiz ve anlayışınız için teşekkürler.

Teşekkür Ediyorum,

Ayrıca dün başıma gelen yeni bir şey daha oldu, işaretlediğim imparatorlukları (Kuzey ve Güney) çok uzun bir süre önce yok etmiş olmama rağmen bu imparatorluklar tekrar dirildi ve bana savaş açtı :party: Kuzey ve Güneyin içindeki klanlara baktığımda ise klan renkleri kuzey ya da güney imparatorluğu (hangisindeyse) rengi, ancak bayrakları batı imparatorluğu renginde. Bunu da bildirmiş olayım :roll:

hhhLBF.png
Tekrar merhaba. Bu konuyla ilgili, bir imparatorluk ve asi klanlar yok edildiğinde her şey amaçlandığı gibi çalışıyor, yıkılmış bir imparatorluğun dirilişiyle karşılaşmadık. Bu sorunla tekrar karşılaştınız mı ya da hala karşılaşıyor musunuz?

Tekrar merhaba. Bu konuyla ilgili, bir imparatorluk ve asi klanlar yok edildiğinde her şey amaçlandığı gibi çalışıyor, yıkılmış bir imparatorluğun dirilişiyle karşılaşmadık. Bu sorunla tekrar karşılaştınız mı ya da hala karşılaşıyor musunuz?
Size ilettiğim save dosyasından oyuna girince hala aynı hatalar mevcut, son güncellemeleri yapıp oyuna sıfırdan başladım, şu anlık bir problem gözükmüyor :smile:

Size ilettiğim save dosyasından oyuna girince hala aynı hatalar mevcut, son güncellemeleri yapıp oyuna sıfırdan başladım, şu anlık bir problem gözükmüyor :smile:
Merhaba. Eski save dosyalarını etkilemeyen fixler olabilir. Güncel versiyonda yeni başladığınız oyunda tekrar karşılaşırsanız lütfen bize bildiriniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Merhaba.1.5.10 update sonrası eski saveden girdiğimde hala karakterlerdeki Error Name hatası hala devam ediyor.Yeni save açmadan düzelmeyecek mi acaba

Konuyla ilgili dönüş yapabilirseniz sevinirim.Hotfixle düzelebilecek bir sorun mu yoksa yeni sefer mi gerekiyor illa

Back
Top Bottom