Open Karakter Oluşturma Ekranında Oyun Donuyor Crash Veriyor

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
e1.7.2
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Selamun aleyküm. Karakter oluşturma ekranında özellikle karakterin özelliklerini seçtiğimiz kısımda sırayla hangisine seçeceğime bakarken oyun donuyor ve crash veriyor. Bu sorunun çözülmesini talep ediyorum. Saygılarımla

Mesela burada "izcilerle birlikte at sür"e tıkladığım anda oyun dondu ve crash verdi. Bu sorunu 5 6 kez yaşadım bunun oyuncu olarak tek çözümü bu kısmı hızlı bir şekilde geçmek özellikle biraz vakit geçirdiğimizde bu kısımda oyun crash veriyor.

Bir şekilde yeni karakter oluşturmayı başardım ama bir de yukarıda dediğim gibi ticaretten gir çık yaparken crash alıyorum az önce oyun bu ekranda dondu. Bir de yani hem mod kullanmıyorum hem de oyunun beta sürümü değil ham halinde oynuyorum oyunu

Özellikle bu crash Poros'taki ekran değişimlerinde oluyor diğerlerinde çok az rastladım.

Not:Sözümü geri alıyorum oyunun her yerinde crash alabiliyorum az önce ansiklopediye bakarken crash yedim :ROFLMAO:

Last edited:
Ben gfnden oynadığım için modsuz. Sadece şehre, hana girdiğim zaman ve karakterlerle konuştuğum zaman crash yiyorum.

Ben gfnden oynadığım için modsuz. Sadece şehre, hana girdiğim zaman ve karakterlerle konuştuğum zaman crash yiyorum.
Bu gfn'de bir sıkıntı var herhalde anlamadım gitti çoğu gfn oyuncusu crash yiyor. Bende de aynı senin yediğin crashler oluyor ekstra savaşa girerken savaştan çıkarken yükleme ekranı oluyor ya orada donuyor crash yiyorum bazen

Dün 1 saatten fazla sadece bir orduyu yenmekle uğraştım 3 kere crash verdi lord esir alma diyaloğunda gfnde de çık gir zor oluyor 1 saatten fazla bir savaşla uğraştım sadece

Sadece bannerlordda olan bir sıkıntı ve canımı sıkıyor. O yüzden gfn ile ilgili olmadığını düşünüyorum. Çünkü diğer oyunlar sorunsuz çalışıyor.

Yani anlamıyorum benim bir arkadaş var dcde bana diyor ki 1200 saatten beri hiç crash almamış öyle çok nadir tek tuk almış o kadar. 1.7.0'ı +40 modla crashsiz oynuyor kendisi isterse 60 moda da çıkartırmış. 1.5.9'u +100 modla oynamış en stabil sürüm 1.7.0 ile 1.5.9 diyor bana. Şahsen ben 1.7.2'den önce crash aldığımı hiç hatırlamıyorum çok nadir alıyordum 1.7.2 rezil bir güncelleme olmuş resmen

Bilmiyorum valla umarım çözerler en yakın sürede. Game+ adlı rezil Turkcell alt şirketinin destek hattı bile olmadığı için ulaşamıyoruz da.

Back
Top Bottom