Karakter Başlangıç Rehberi

Users who are viewing this thread

Çok yardımcı oldu gerçekten oyunu senin sayende başladım en acemi oyuncu bile bunu okusa pro olur proda ölümsüz olur |||bune lan resimmi spoilermi  açılmıyo konuya bakım yap bi

Fatih Sultan Muhammed Paşa said:
Çok yardımcı oldu gerçekten oyunu senin sayende başladım en acemi oyuncu bile bunu okusa pro olur proda ölümsüz olur |||bune lan resimmi spoilermi  açılmıyo konuya bakım yap bi

Vallahi takdir ettim seni. Herkes senin gibi duyarlı olsa keşke. pro olur, ölümsüz olur forum.

Konunun açılma tarihi 2008. Konuyu açanda forumu bırakmış. Eh be kardeşim.

SilentDurdt said:
Fatih Sultan Muhammed Paşa said:

Vallahi takdir ettim seni. Herkes senin gibi duyarlı olsa keşke. pro olur, ölümsüz olur forum.

Konunun açılma tarihi 2008. Konuyu açanda forumu bırakmış. Eh be kardeşim.

Aaa olurmu o şeref snin asıl ben seni taktir ederim

Faredevriii said:
Birisi resimi bulup bana atabilirmi PM yoluyla lütfen çok ihtiyacım var neden herkes imageshack'a upload ediyor adamlar resmen resimleri siliyorlar 1 sene sonra
illaha güncelmi bakıcaz 3 sene öncesindenmi oyuna başlamalıydım lütfen birisi resmi bulsunnnn
erennuman_mb said:
Megadeth bana bu siteyi verdi. Biri foruma yazar artık :smile: (Hatta yazan kişi yeni konu açarsa daha iyi olur)

Faredevriii said:
erennuman_mb said:
Faredevriii said:
Birisi resimi bulup bana atabilirmi PM yoluyla lütfen çok ihtiyacım var neden herkes imageshack'a upload ediyor adamlar resmen resimleri siliyorlar 1 sene sonra
illaha güncelmi bakıcaz 3 sene öncesindenmi oyuna başlamalıydım lütfen birisi resmi bulsunnnn
erennuman_mb said:
Megadeth bana bu siteyi verdi. Biri foruma yazar artık :smile: (Hatta yazan kişi yeni konu açarsa daha iyi olur)
İngilizce olduğu için fazla anlamadım
Herkesin mükemmel dediği kimsenin olunsuz
Yorum yapmadığı bir resimdi bu ve ben daha
Hiç bu resmi göremedim heryerde bu resim silinmiş olarak
Gözüküyor
Bir ara çevirip atarım sana merak etme :razz:

Faredevriii said:
erennuman_mb said:
Faredevriii said:
erennuman_mb said:
Faredevriii said:
erennuman_mb said:
İngilizce olduğu için fazla anlamadım
Herkesin mükemmel dediği kimsenin olunsuz
Yorum yapmadığı bir resimdi bu ve ben daha
Hiç bu resmi göremedim heryerde bu resim silinmiş olarak
Gözüküyor
Bir ara çevirip atarım sana merak etme :razz:
Sadece bu resimi veya şu linktekine benzeyen bir wiki filan varsa bulursanız P.M yoluyla lütfen yollayın Türkçe olmasına gerek yok
sadece karışık olmasın İngilizcesi sitesini google çeviriden çevirdim ama çok saçma sapan çevirdi iyi forumlar iyi akşamlar  :mrgreen:
Tablonun sol tarafındaki şeylerin anlamını bilmemene gerek yok zaten sırasından anlarsın(if male veya female diyim demediğine dikkat et). Attributes özellikler demek. STR güç, AGI çeviklik, INT zeka, CHA Karizma demek.
Skills yetenekler demek. Azıcık ingilizcen varsa ne olduklarını tahmin edebilirsin şimdi yazmaya üşeniyorum.
Proficiencies hünerler demek. 1H tek elli, 2H çift elli, Pole gönderli silah demek. Archery okçuluk, Throwing fırlatma, X bows da kundaklı yay demek.

Back
Top Bottom