Karakter Özellikleri Hk.

Users who are viewing this thread

brkndgn

Recruit
Arkadaşlar selam girmediğim site başlık kalmadı bir türlü bulamadım bu cömertlik, onur vb nasıl kazanılıyor en az 100 tane asili savas sonunda yakaladım geri bıraktım insanlara hediyeler verdim yok karakter özelliği gelmiyor bu mu oldu çözemiyorum ne yapmam gerek tüm karakter özelliklerinin anlatılgığı bir başlık varsa en kötü link atar mısınız oradan bakayım ?

Birde esirleri serbest bırakma nasıl oluyor başkasının aldığı kalede zindan da esir görüyorum ama serbest bırakamıyorum

Bildiğim kadarıyla verilmiyor. Oyunun erken erişiminde şimdilik yok. İleride düzeltilir mi bilmem ama hala onur ve cömert gibi özellikler istiyorsan bir tavsiye verebilirim.

Oyunun başında seçilen özellikler var. Kahraman,dürüt veya hesapçı gibi. Bunlardan istediğini seçtikten sonra hiçbir görevi yapmıyorsun ve bu özellikler kalıyor.

Arkadaşlar selam girmediğim site başlık kalmadı bir türlü bulamadım bu cömertlik, onur vb nasıl kazanılıyor en az 100 tane asili savas sonunda yakaladım geri bıraktım insanlara hediyeler verdim yok karakter özelliği gelmiyor bu mu oldu çözemiyorum ne yapmam gerek tüm karakter özelliklerinin anlatılgığı bir başlık varsa en kötü link atar mısınız oradan bakayım ?

Birde esirleri serbest bırakma nasıl oluyor başkasının aldığı kalede zindan da esir görüyorum ama serbest bırakamıyorum
Kardeşim negatif olan bazı şeyleri kazanabiliyorsun şuan ki sürümde ama güzel özellikleri kazanman diye bi ihtimal yok.
Göz zevki için sana bir mod söyleyeyim Edit Lord modunu indir. (Göz zevki derken kasarak yapmak daha güzel olurdu açısından yoksa icraatları var )
Ve hesapçılığı kesinlikle -2 yap tam pinti oluyorsun ve gelirlerin %40 artıyor.
Bu özellikleri tam olarak getirdiklerinde tadından yenmicek bu özellikler :smile:
Msv1t.jpg

Karakter yaratırken galiba 4.veya 5.seçimde "insanlarla iyi geçinmekti" seçtiğinde cömertlik ve onur veriyor. Bunları kazanmanın bir yolu yok ama kaybetmek çok kolay. Şu an onur, cömertlik falan fazla bir işe yaramıyor gibi. İleride bunlar daha önem kazanacağa benziyor

Karakter yaratırken galiba 4.veya 5.seçimde "insanlarla iyi geçinmekti" seçtiğinde cömertlik ve onur veriyor. Bunları kazanmanın bir yolu yok ama kaybetmek çok kolay. Şu an onur, cömertlik falan fazla bir işe yaramıyor gibi. İleride bunlar daha önem kazanacağa benziyor
Onur idam etmemelerine yarıyor.
Cömertlik geliri azaltıyor.
Cimrilik geliri arttırıyor.
Şuan bildiğim ve tecrübe ettiğim kısım bunlar sadece.

Bir kere link paylaştım 2 gün ceza yedim sonra tövbe artık :grin:
Edit Lord Mod yaz zaten malum siteyi biliyorsun dostum.
Nasıl ceza yedin nexustan link paylaşmak yasak mıymış?

Eh peki cömertlik geliri azaltırken bir avantajı yok mu şu anlık?

Geliri azaltmaktan başka bi faydasını görmedim dostum mesela kervana vereceğin kişi sakın cömert olamasın hep cimrileri seçin.
Onu ben de düşünüyordum fakat genelde spicevendor bulursam onu kervana koyuyordum onun dışında da sadece dolambaçlı olmamasına ve serseriliğinin 0 olmasına bakıyordum. Tahminimce adam katakuli birisiyse yolsuzluk yapar diye geçti aklımdan

Onu ben de düşünüyordum fakat genelde spicevendor bulursam onu kervana koyuyordum onun dışında da sadece dolambaçlı olmamasına ve serseriliğinin 0 olmasına bakıyordum. Tahminimce adam katakuli birisiyse yolsuzluk yapar diye geçti aklımdan
Cimriden zarar gelmezde onursuz sıkıntı güvenmicen hiç :grin:
TW şu sorunları aşabilse bu özelliklere çok güzel etkileri olacağı ve kasarken çok keyif alacağımıza eminim.

abi kazanılmaması aşırı saçma boşuna mı serbest bırakıyorum ben bunları o zaman bir yerlerimi yırtıyorum kaç gündür :grin:

abi kazanılmaması aşırı saçma boşuna mı serbest bırakıyorum ben bunları o zaman bir yerlerimi yırtıyorum kaç gündür :grin:
Saçma değil kardeşim oyun motoru sorunlarıyla uğraştıklarından dolayı bi çok özellik sistem perk özellik şuan çalışmıyor sorun halletsinler onlarıda açıcaklar.

Back
Top Bottom