Kara Gürz Senaryosu görev yardimi

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Selam ilk once ben AhmedPasa banned bu yeni hesabim burdan yardim edecegim kara gürz icin kopyaliyorum konuyu

1-Arkadaşlar ilk once bi kral derebeyi olmak icin yeterli naminiz olucak sonra kazak kralina gidip yemin edin ondan sonra izninizli simdi gidiyiroum deyin sonra tekrar krala ugrayin(hemen ugrayin farketmez ama hemen derim ben...) sonra size bi köy ismi vericek haydutlar yagmaliyor o ismi söyler zaten hatirlamiyorum simdi gidin haydutlari öldürün yasli adam sizle konuscak tam anlatiyor ancak oluyor.... ve hikaye burda basliyor...

2-Evet simdi hergangi bir kazak lorduna gidin ona kara gürz hakkinda bilgi ver deyin 3-4 kere deyin jaques e sor diyisiyede kadar sorun baktiniz 3-4 kere tikladiginizdada söylemezse gorev yapip 20 güven yapip oyle deneyin ama normalde 3-4 ben bastigimda söylemisti...

3-Jaques Clermont gidiyoruz Smolensk etrafindaki devriyeci baba.... :smile: cok hizli haraket ediyor ben zor buldum ama neyse onu buluyoruz konusuyoruz size bir kazak lordu ismi veriyor hatirlamiyorum ona gidin kara gürz anlat diceksiniz ancak o bilmiyorum dicek ancak 20 güven yaptiginizda konusacak...... ve sizi Janusz Radzwill bul diyecek herkes janusz bulamiyor diyelim görevi 24 mayisda verdi atiyorum 7 gün bekleyin varşova haninda belli olacak hangi tarihte alirsaniz 7 gün sonra orda olacak..... simdi bu adama gidiyoz xD sonra kara gürz anlat diyoz bisiler diyo tabi anlatmiyo ona baglilik yemin edersen kabul ediyor tabi bu sıra kazaklara bagliyiz hemen kazak kralini bulup azat edilmek istiyorum deyip cikin hizmetinden ve hemen varsoya gelip janusz icin kabul edin.....

4-Bize ilk gorevi bir lehistan kalesi yada sehri, farketmez alicaksiniz sonra size soruyor ulak yada o bana ulak sormustu kime vermek istersin diye Janusz verin.... Sonra januzsz size kievi al diyor aliyorsunuz orayi kime verirseniz verin ama  ben orayi en iyi sehirlerden biri oldugu icin kendime verdim....

5- Simdi janusza kievi aldim deyin sonra ou ilk aldiginiz kalede bulabilirsiniz....

6- Size kiev valisi ile konus gorevi veriyor onla konusuyorsunuz bi müddet sonra vali hatirlamiyor ve ona 5k veriyorsunu z xD sonra janusz gidiyorsunuz bunlari diyorsunuz

7- Janusz artimk kara gürz anlat secenegi cikiyor sonra o size bir tatar mirza yakalal diyor bunu basi mirzali olan bi lordu esir alin yaninizda 1-2 gün gezdirin sonra mektup gelicek bizim adam bunu sorguluyor lordu esir alinca janusz radzwill gitmeyin sonra size artiv diyor rigaya gidin yanlis hatirlamiyorsam zaten gorevlerde verir oraya gidince arsivleri incele var incelediginizde iste valiyle konusun orda o secenek cikicak ancak girmek icin lordan izin alin oranin lordunu bulun zaten kaleye ilk girisde yaziyor su tarafindan yönetiliyor die onun güvenini kazanin yada kazanmadanda oluyormu bilmiyorum ikisinide deneyin izn alinca gidip söyleyin valiye orda incleme otomotil yapiyor adam sonra geldik aile kabri gorevinie  simdi oranin muhtariyla konusun orda 1 secenek cikar bu köyün ismi nie böyle diye sonra janusz kral yapcaksiniz sonra tam olarak hatirlamiyorum size birisi söylüyor ne oldugunu mamai adli npc yi yaniniza alin  size biri söylüyor zaten gerisii cok acik ve net tam hatir yayamadim ama cok net hepsini gorevlerde söylüyor he bi ara mamai o nesbeklerken nesvizh pusu falan diyor nesvizhgidince ordakileri oldurun bi esir yakaliyor otomotik onu konusturun ve janusz size pusu kurmus herkes trafaindan ilan edilmis ya kafamiza odul koymus sonra mamai diyor size onun yanina bi  parali asker kraligina girip gitceksiniz ve oldurcekseniz eğer kaldeyse baska bşi yerdeyse onla savasin esir alin konusturun sonra kara gürzü alin sonra bi muhafiz gelior onu olu nulduk kalbim agiryor falan  onu onurla gömün diyoruz ve onu esiraldigimizda konusuturnca jasnusuzu kara gürz bizde artik ivan barabash ile konusma ha not:ivan barabash ile konus vardi o ataman barabash diye gecer ivan barabash o goevin sirasiyini hatirlamiyom ama cikar sonra adamla konusun size mamai der iste yolcuya gidin mamai bulun bir yoldas ariyorum die 5k verin meyhane borcu ve mamai böyle yanimiza aliyoruz iste bunu yazdim ve ivan barabash yardim edip kral yapiyoruz ancak biz oluyoruz  bu kadar yanlis yazmis olabilirim ama k.b yine sorunuz olursa bu konu altinda yazin cevaplarim

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom