WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Users who are viewing this thread

ardeş bişey diyecem yaa bn şu an fire and swordda karagürz görevini yapıyorum ve görevde radzwili lehistan tahtına çıkarma aşamasındayım ancak lehistandaki heryeri ele geçirmeme rağmen herhangi bişey olmuyor lehistanı destekleyen sadece 7 soylu kaldı ama onları da bulamıyorum lütfen yardım edermisiniz?

ardeş bişey diyecem yaa bn şu an fire and swordda karagürz görevini yapıyorum ve görevde radzwili lehistan tahtına çıkarma aşamasındayım ancak lehistandaki heryeri ele geçirmeme rağmen herhangi bişey olmuyor lehistanı destekleyen sadece 7 soylu kaldı ama onları da bulamıyorum lütfen yardım edermisiniz?

2 kere mesaj yollama araştır bulursun biraz araştırında gelin google amacaya yaz foruma bak bulursun hatta şuan konusundasın bak işte

Onları bul yoksa olmaz

kardeşler sizi anlamıyorum illa da barabash ı destemklemek zorunda değilsiniz hmel'e gidip bundan bahsedin o da size bi kervandan bahsedecek (200 kişi koruyor) saldırcaksınız barabashın hain olduğunu öğrenip hmel e yemin etçeksiniz bu da bi seçenek ben esas bişey dicem ben bi şanssızlık sonucu yenildim ve gürz ü kaybettim ne yapabilirim

arkadaslar yardım edın  :cry: gorevi yada gorevleri iste neyse gayet guzel yapıodum sonra karga kıtabına kadar geldım handa kitap tuccarını buldum ve kıtabı aldım 7 bin talere daha sonra sehırden cıkınca dırek kıtapta yazanlar cıktı ekrana ama okuyabıldıgım dilde yani okudum türkçe olarak bu anormal bir seymı ? anlamdım cevırmene gerek duymadım kazak lorduna gıttım kara gurz hakkında en ıyı kım bılı mı ne ıste ona tıkladım mamai adını verdı sonra hanlarda baktım hicbir handa bulamadım ? yardımcı olucak ?
İletiyi düzenle

ChampionSpear said:
arkadaslar yardım edın  :cry: gorevi yada gorevleri iste neyse gayet guzel yapıodum sonra karga kıtabına kadar geldım handa kitap tuccarını buldum ve kıtabı aldım 7 bin talere daha sonra sehırden cıkınca dırek kıtapta yazanlar cıktı ekrana ama okuyabıldıgım dilde yani okudum türkçe olarak bu anormal bir seymı ? anlamdım cevırmene gerek duymadım kazak lorduna gıttım kara gurz hakkında en ıyı kım bılı mı ne ıste ona tıkladım mamai adını verdı sonra hanlarda baktım hicbir handa bulamadım ? yardımcı olucak ?
İletiyi düzenle
arkadaslar bende de aynı sorun cıkıyo nasıl cozulur  (butun krallıklar lehıstana savas actı hanları gezemıyorum rahatca)

Flecha said:
çok güzel omluş emepine sağlık.fakat bi tavsiye resimleri basına
koy.yada kısaca yukarda mona lisa resmine tıkla ve kodların arasına resmin linikini yapıstır
olm ateist misin :?: :!: :neutral:

Şizofren misin de kendin sorup kendin cevaplıyorsun? Eğer akıl sağlığın yerindeyse seni forum kurallarını okumaya davet ediyorum.

Karga kitabını kitap tüccarına 30 gümüşü vererek aldım ama kazaklarla konuşamıyorum, savaş halinde olduğumuz için mi yoksa kitabı alamadım mı?

arkadaşlar, kaçıncı kez deniyorum ama karga kitabını aldıktan sonra çevirtmen bölümü çıkmıyor. kazak lordlara gittiğim zaman direk kazak efsanelerini en iyi bilen adama yönlendiriliyorum. neyi yanlış yada eksik yapıyorum acaba? acil yardım bekliyorum delirmek üzereyim.

Yok kardeşim bir hatan var hemen hemen bütün uluslardaki kalelere gittim toplam 3 tane yolcuyla karşılaştım hepsine aynen şöyle sordum

Ben:Bana bu diyar hakkında ne anlatabilirsin
Yolu:Savaşlar hiç bitmek bilmez... yani senin gibi gözüpek insanlar için fırsatlarla dolu bir yerdir diye başladı lafa
sonra
Ben:ilginç biraz daha anlatsana dedim
Yolcu:Bu günlerde krallara hiç rahat yok diye o tekrar girdi lafa sonra alttaki seçeneklerden "ilginç bu taht taliplerini nereden bulabilirim" diye sordum bir taht talipinin hayatı felan filan zırvaladı ondan sonra bir taht talibinin yerini öğrenmek istiyorum dedim (en az 5 defa sormuşumdur) seçeneklerse
Stepan razin
Mehmed Giray
Eski Kraliçe Chiristina (ismi yanlış yazmış olabilirim)
Dön...
Ataman Barbash (yine ismi yanlış yazmış olabilirim) diye birşey yok seçeneklerde benimde oyunu bek iyi oynadığım söylenemez zaten pek diğerleri gibi uzman deyilimdir yani benmi yanlış yapıyorum yahu ?

Bu arada yolculara sordum öyle bir seçenek çıkmayınca neredeyse büyün kaleleri şehirleri dolaşmışımdır hanlardada yok acaba hanamı bakmıcaz ki hana bakmıcaksan nere bakıcaz gerçide neyse cevaplarınızı bekliyorum ve şimdiden teşekkür ediyorum.

delihukukcu said:
arkadaşlar, kaçıncı kez deniyorum ama karga kitabını aldıktan sonra çevirtmen bölümü çıkmıyor. kazak lordlara gittiğim zaman direk kazak efsanelerini en iyi bilen adama yönlendiriliyorum. neyi yanlış yada eksik yapıyorum acaba? acil yardım bekliyorum delirmek üzereyim.

aynısı banada oldu sorun cheatmenu kullanımındamı yoksa ?

Lordofchaos said:
ChampionSpear said:
İletiyi düzenle
arkadaslar bende de aynı sorun cıkıyo nasıl cozulur  (butun krallıklar lehıstana savas actı hanları gezemıyorum rahatca)

Bence sorun cheatmenu kullanımında cheatmenuyu kapatıcam sadece ışınlanma ve tüm haritayı gösterme hilesini kullanıcam o hesabımıda silicem ama silmeden önce bi cheatmenuyu kapatıp gezeyim

Buldum be sonunda buldum abi olay şu benim gibi rehberin dediklerini tamamen yapmassanız mal gibi ararsınız yolculara sorup barbash ı şöyle herşey tamam o adını unuttuğum adam lehistanın başına geçti tekrar newitsh midir nedir öle bir köy var o köye gidip bu köyün neden bu adı aldığı gibi bir soru sorucaz ondan sonra yolcuya gidin sorun Ivan Barbash diyor bir taht talibinin yerini öğrenmek istiyorum diye sorunca

Kardeş yardımcı olursan sevinirim. şimdi dediğin poltova daki kazak lorduna diyorum özel bir görev üstlenmekten memnun olurum fakat onun bana cevabı senin için henüz bir görevim yok diyor neden ?

Çok güzel olmuşda bana bi yardım etsen bn clermontu bi görevde krala vermistim (isveç kralına) o yuzden smonleskde yok , handa yok, devriyede gezmiyor onu nerde bulabilirm bi soyle ACİL.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Back
Top Bottom