WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Users who are viewing this thread

Ya kardeş her şey iyi hoş da ben Barabash'ı bulamadım bi türlü yolculara gidiyorum taht talibine tıklıyoorum mehmet giray falan çıkıyo o çıkmıyo

kasap884 said:
Ya kardeş her şey iyi hoş da ben Barabash'ı bulamadım bi türlü yolculara gidiyorum taht talibine tıklıyoorum mehmet giray falan çıkıyo o çıkmıyo

Yazın fazla büyük birader :smile:

1 hafta kadar bir süre dolan oyalan, sonra tekrar dene bazıları geç çıkıyor radzwill de 1 hafta geç çıkmıştı.

ben radzwill isyanı görevine geldim kırım hanlığı lordlarından birini esir aldım minsk şehrine girince mektup çıktı devam dedim snra lordla konuşma ekranı çıktı devam devam dedim tekrar mektup çıktı gene devam dedim gene konuşma çıktı lordla bi türlü oyuna dönemiyorum

8- Göreve devam edebilmek için Radziwili tahta çıkarmanız gerek . Tahta çıkardıktan sonra Nesvizh köyüne gidip muhtara Radziwilin lordu olduğunu söyleyerek gereken bilgileri alın . Size bir lordun haydutlar tarafından öldürüldüğünü söyleyecektir . Köyden çıkınca haydutlar hemen yanınızda belirecek .  Gerekli bilgileri almak için ya onları kesin ( 200 kişiler ) yada 5.000 taler verin .  Size lordun adının  Boryatinsky olduğunu söyleyecek ve size bir yüzük verecek .

Radwili tahta çıkardım ama ondan sonra ilerliyemiyorum Nesvizh de sadece bu köyün ismi neden Neswish secenegi var Radziwde aile mezarlıgı ile ilgili bilgi vermiyor ne yapmam lazım?

Merhaba ben 1. göreve başlıyamıyorum oyuna girdim, asker topladım, namı falan arttırdım fakat  Albay Ivan Fedorenko veya herhangi bir kazak lorda gittiğimde sana verebilecek özel veya gizli görevim yok diyor,ne yapmalıyım?
şimdiden teşekkürler...

Ferre said:
Merhaba ben 1. göreve başlıyamıyorum oyuna girdim, asker topladım, namı falan arttırdım fakat  Albay Ivan Fedorenko veya herhangi bir kazak lorda gittiğimde sana verebilecek özel veya gizli görevim yok diyor,ne yapmalıyım?
şimdiden teşekkürler...

Bende hemen çıkmıştı. Önerim yeniden başlaman büyük ihtimal bug olmuştur.

Selamlar kazaklorda da Puftaniy çıkmıyor direk Kazak efsanesini en iyi kim bilir çıkıyor rehberdede burayı yapmadan görevi tamamlıyamazsınız yazmış arkadaş oyundakı bug haddinden fazla heralade

ula görevleri yaparken farkedemedim adamlar vilnayı(ilk aldıgım şehri) kuşatıp almışlar bizim senaryo yine yattı iyi mi  :shock:

aga eline sağlık cok güzel olmus ama bende söyle bir problem var,  ilk emir görevini yapmak ıcın bir şehir ya da kale fethettiğimde tüm görevler iptal oluyor ? sebebi nedir ? ya da direk varsa karagürz savesini atabilirsen cok makbule gecer :grin:

pagedown789456123 said:
arkadaşım benimki bug mu yoksa benmi yanlış yaptım simdi radzwille yi çıkardım tahta köyden yüzük aldım haydutlara para verdim yuri botaniskiye git dediler gitim yuri ye  yüzüğü ver vb şeyler çıkmıyor normal lord lara sorulan sorular çıkıo yani bug mu biyerde yanlışmı yaptım
Soruma cevap veren yokmu ?

pagedown789456123 said:
pagedown789456123 said:
arkadaşım benimki bug mu yoksa benmi yanlış yaptım simdi radzwille yi çıkardım tahta köyden yüzük aldım haydutlara para verdim yuri botaniskiye git dediler gitim yuri ye  yüzüğü ver vb şeyler çıkmıyor normal lord lara sorulan sorular çıkıo yani bug mu biyerde yanlışmı yaptım
Soruma cevap veren yokmu ?

önceden save almışmıydın

gençlik şu kara gürz ün savesini atın da, işim nedeni ile cok yoğunum fırsat buldukça oynuyorum ama sürekli bug a düşüyor oyun, bir save verseniz olur mu ?

Back
Top Bottom