WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Users who are viewing this thread

3- Yine bir Kazak lorduna gidin . Bu sefer size bir köyün haydutlar tarafından basıldığını söyleyecektir . İşte görevimiz burada başlıyor . Gidip köyü haydutlardan koruyun . Yaşlı bir adam size Kara Gürz den bahsedecek .  Tam bu sırada haydutların birisi ateş edip adamı öldürecek ve adam size Kara Gürzü anlatamayacak .

kardesim bundan önce kazak lordalarına gidince kırımlı bir esiri bi şehire kadar taşımamızı istiyor (şehrin adını unuttum  :grin: ) oda kara gürz görevine dahil sanırım

yalnız ilk gizli zula görevini yaptıktan sonra özel görev alamiyorum :S senin icin görevim yok diyor orada ne yapmalıyız ?

DiagonaL said:
yalnız ilk gizli zula görevini yaptıktan sonra özel görev alamiyorum :S senin icin görevim yok diyor orada ne yapmalıyız ?

gizli zula görevinden sonra ruslarla ve lehlerle konuş onlardan bir at karşlığı krallığın yarısı görevini al sonra tekrar kazaklara konuş

Öncelikle çok teşekkürler herşeyi bir güzel açıklamıssın ben bütün herşeyi yaptımda en sonda takıldım gizlice öldürü seçtim ama nasıl paralı asker olarak yanına yaklaşıcam bilmiyorum 1 haftada bekledim belki süresi var diye ama nafile  :cry:

cagrisay said:
Öncelikle çok teşekkürler herşeyi bir güzel açıklamıssın ben bütün herşeyi yaptımda en sonda takıldım gizlice öldürü seçtim ama nasıl paralı asker olarak yanına yaklaşıcam bilmiyorum 1 haftada bekledim belki süresi var diye ama nafile  :cry:

Kralı şehrinde yakala .  [ bir kalenin içinde olması gerek ]

Yada yoldayken direk git öldür .

hatasizcool save çalışmıyor.trigger mrigger diyor oyundan atıyor benim bildiğim tek triger arabadaki triger kayışı :grin:

3- Yine bir Kazak lorduna gidin . Bu sefer size bir köyün haydutlar tarafından basıldığını söyleyecektir . İşte görevimiz burada başlıyor . Gidip köyü haydutlardan koruyun . Yaşlı bir adam size Kara Gürz den bahsedecek .  Tam bu sırada haydutların birisi ateş edip adamı öldürecek ve adam size Kara Gürzü anlatamayacak .

Ben bundan önceki 2 görevide yaptım kazak lordlarıyla da aram çok iyi ama hala bu görev gelmedi.

eRoTiK said:
eline koluna sağlık kardeşim...kara gürzü şimdi aldım kullanıyoum...çok iyi bir alet :smile:

bencede iyi bi silah ama cok yavaş ben hala yatagan ı tercih ediyorum  :mrgreen:  :mrgreen:

Arkadaşlar ben clermontun yolladığı adama gittim ilişki seviyesi 50 yi geçti sürekli mektup görevi veryo napıcam bugdamı kaldım acaba  :cry:    ?

jaxwolf01 said:
Arkadaşlar ben clermontun yolladığı adama gittim ilişki seviyesi 50 yi geçti sürekli mektup görevi veryo napıcam bugdamı kaldım acaba  :cry:    ?

o gittiğin adamla konuştuğunda sana bi görev vermedimi?

Selamlar,
Kırım derebeyleri yani mirzasını esir alacaksınız. Fakat bir mirzayı esir aldınız diyelim biraz dolaşın. Eğer bir mektup gibi bir yazı çıkmazsa başka bir mirza esir alıyoruz. Böyle böyle yapıyoruz sonun da bir mektup çıkacak ve esir aldığın mirzaya şu soruyu otomatik yönelteceksin:
-Nereden buldun bunu!
-Yolda Kiev'den bir haberci geliyordu saldırdım ve öldürdüm.
-Peki kim göndermiş?
-Kiev Şehrinin valisi göndermiş.
Bu konuşmalar geçince aranız da tatar mirza adlı görev bitiyor ve Janusz'a gidip 3000 tecrübe ve 6000 talerinizi aldıktan sonra siz otomatiken ona şu soruyu yöneltiyorsunuz.
-Evet efendim söz verdiğiniz gibi kara gürzün sırrını açıklayacaktınız.
-Kime ne açıklayacağımı ben karar veririm. Ayrıca söz verdiğin gibi beni kral yapınca bildiğim her şeyi söyleyeceğim!
Emeğe saygı.

Konunun üstlere çıkması için yorum yapıyorum, ayrıca ben de başladım yapmaya 5 saattir uğraşıyorum (hilesiz) ve şimdi bir kırım lordunu esir almam gerekiyor.

Back
Top Bottom