Kara Delikler

Users who are viewing this thread

Armageddon said:
Yok tartışmak için bir şey yazmadım sadece düşüncelerim :grin:

Ama iyi düşünmüşün o yansıma olayını hani güneş patlaması mesela (yani yıldız) güneş patlıyor bize patladığı ışık yıllar yıllar sonra geliyor böyle bişey aradaki mesafe yani (:

Uyarı: Siz iletinizi yazarken yeni bir ileti daha gönderildi. Gönderilen iletiyi incelemeniz önerilir.

NODKRM said:
winner said:
islamın reklama ihtiyacı yok o kadar derim kurcalamayın yanarsınız
Pardon abi, bir daha olmaz.
Düşünemeyenlerdensen kalabalık yapma.

Şu güçlü dalga olayı gerçekten çok dikkatimi çekti. Portal'ı bitirdiğimden beri radyo dalgalarıyla bayağı içli dışlı oldum zaten.  :???:
1977'de yakalandığı söylenen dalgaya da çok takıldım. "The Lion's Roar" gerçekten de enteresan bir dalgaymış. Sanki bir hareket var gibi. Yani diğerlerinden daha farklı, ritmik bir dalga değil. Arkadaki ses kendini tekrarlıyor. TV sinyallerindeki gibi (çak anlarım ya sanki, ama birkaç tane duymuştum). Diğerleri de çok ilginç ama bu ayrıca dikkatimi çekti.

Evet gerçekten bişeylerin hareket ettiği yani tabiri caizse mekanik bişeyler çalışıyor gibi ..

Ben ateistim  ''timsah_arena'' bu arkadaş dışında hepsi propagandadan başka birşey yapmamış şu konuda yok oraya gitcez buraya gitcez tamam saygı duyuyorum senin inancında o ama bu kadarda  *okunu çıkarmayın birşeyin çogu müslümandan fazla şey biliyorum müslümanlıkla ilgili ama heryerde bu tür şeyleri görmek iyice sogutuyor beni o dinden yok yanacaklar hurafeler sanamı kaldı tanrının yapacakları ? Noldu senin tanrı inancınada böyle şeyler yazıyosun kendini tanrı olarakmı görüyosun daha inandıgın şeyin ne oldugunu bile bilmeden şaçma şaçma şeyler yazıyorlar sinir oluyorum

Tüm üyelerden özür dilerim ayrıca

Gerçekten de bir uzay muhabbetinden bile İslam'da dil uzatıldığı sonucuna mı varıyorsun? Seni taliban mı gönderdi yoksa EA mi?

@LoRD_FaRAMiR: "Allah'tan gelip Allah'a gidecek olmamız", karadeliklerin yüksek çekim kuvvetleriyle cisimleri, yoğunluğu çok büyük olan çekirdeğine çekerek sonsuza kadar orada tutacağı gerçeğini değiştirmez. Ama seviyeli bir cevap verdiğin konusunda kendinden eminsen ben de seni ciddiye alayım: Bilim, dinin en büyük gereklerinden biri olduğu gibi bilimi dini KULLANARAK kısıtlamak, seni veya sizi mübarek bir insan yapmaz.

Ya Allah ya, sürpriz misiniz anlamıyorum ki, şu tartışmanın arasına sokuşturduğunuz laflara bakın!

@timsah_arena: Demek istediğim o değil aslında. Magnetosphere de öyle ama sanki bir şeyler değişiyor gibi.

Warning - while you were typing 2 new replies have been posted. You may wish to review your post.

Edit: Dogo, keşke sözkonusu kendine Müslümanlar da en az senin kadar kendini bilse.

seni anlıyorum ama ; hakkı tutar kaldırırım aldırma deme aldırırım neyse siz devam edin ben buralardayım

şu mesele taliban felan ne alakaysa artık işte onu anlamadım çünkü saçma
hem ayrıca ben başkasına cevap yazarken her yerde müzşk te var diyerek balık gibi oltaya takılan "sazan" da sensin kardeş...

Şimdi sen bunu anlamadın ben ben seni mi anlıyayım?
-Sevene can feda, sevmeyene elveda!
-Sen batan bi' güneş, ben yollarda çilekeş!
-Tek rakibim THY!
Bunu mu bekliyordun?

Ayrıca Dinosaursounds diye bir link var altta. O nasıl oluyor lan? :lol:

ekk: evde kalmış kızlar . bunu mu istiyordun gibi bi saçmalık işte neyse konu dağılmasın iki üstteki mesajı oku ve başa dön

NODKRM said:
-Tek rakibim THY!
Bunu mu bekliyordun?

Uzayda radyo dalgaları olarak dinazor seslerini daha doğrusu o dönemlerin seslerini buluyorlar işliyorlar duyabilceğimiz hale sokuyorlar :grin:

edit ; yada ben öyle sanıyorum

edit 2 ; tekrar düşündüm de öyle bir şey mümkün mü acaba :grin::grin::grin: belkide jurassic park 3 teki gibi bulmuşlardır dicem ama o seslerin arasında da tektek dinazorlar yokki bir ortamın sesleri var

NODKRM said:
-Tek rakibim THY!
Bunu mu bekliyordun?

Ne bileyim dinle işte hacı teknolojiyi görüyosun adamlar geçmişe gitmişler kaydedip gelmişler ilginç  :lol: biz birde karadelikle zaman yolcuğunu konuşuyoruz adamlar gitmiş gelmiş bile :grin:

A..hastır! Benim bazı uygunsuz seslerim vardı, onları da duyaylar mı lan? :lol:
Yok, senin dediğin bir teori henüz. Daha yakalayamıyoruz uzaya dağılan sesleri. Hem dağıldığından da emin değiliz zaten.

Armageddon said:
Uzayda radyo dalgaları olarak dinazor seslerini daha doğrusu o dönemlerin seslerini buluyorlar işliyorlar duyabilceğimiz hale sokuyorlar :grin:

Hacı vallahi çok yatarıtıcısın geçen mesajındada yazmıştım tam tartışılcak şeyler yazıyosun  :lol:

4 zaten yok mu yahu

edit ; yok :grin: 2011 de girecek sanırım araştırdım :grin: Haziran 2011 diyor bir yerde doğrumudur bilemem

edit 2 ; 1 i boşver yanlış galiba aman içim sıkıldı :grin: :grin:

Armageddon said:
4 zaten yok mu yahu

yok hacı çıkıcak çıkıcak diyorlar bişey olduğu yok yıllar önce bir gazetede görmüştüm çıkıcak diye yıllar önceydi hala yok neyse konuyu saptırmayalım onun içinde ayrı bir konu açarız  :lol:

Back
Top Bottom