Karşılaştığım bir kaç crash sonuçlu buglar

Users who are viewing this thread

Köyü haydutlardan koruma görevini aldım ve denedim,başaramadım. Bu sefer dedim ki gelirken dışarda karşılayayım haydutları bir süre bekledim köyde haydutlar yaklaşınca köyden çıkıp saldırdım, askerler gücünü yettiremediği için kaybettik her neyse ilk bug şu,

Bu köyde bekleyip savunma görevinde dışarda karşılamaya çalışınca haydutları, oyun crash veriyor kapanıyor, bu 4 kere aynı yerde oldu sonunda bıraktım onlar geldi.

2.Bug şu, Kan Davası görevinde ikna etmemiz gereken kişiyi ikna edemedim ve köye girmeden önceki kayıtı yüklemeye çalıştım fakat bu sefer npc ile konuştuğumda hiç bir seçenek ilerletmiyordu dialoğu, yani ne savaşabiliyoruz ne anlaşabiliyoruz, kaldık öyle, soft lock yedim. Sonra daha önceki bir kayıtı yükledim ve bu olayları yapmadım.

3.Bug Savaşa girdiğimizde yönetilecek düzeni seçme,birim,komuta seçme ekranında bitti yazısına tıklamamız gerekiyor fakat 1440x900 çözünürlükte bu yazı esas çerçevenin arkasında kalıyor, kesinlikle gözükmüyor ve ekranda takılı kalıyoruz, oyunu kapatıp tekrar açmamız gerekiyor,bunun çözümü çözünürlüğü 1280x720 'e almak, tıklanabilir hale geliyor "bitti" tuşu fakat yinede yarısı gözüküyor.

Lütfen bunları çözmeye çalışın yoksa seriye yeni gelen arkadaşlar çabuk kaçıcaklar.

Back
Top Bottom