Kaptan ve Kale kuşatması modunda oyun bulmuyor.

Users who are viewing this thread

rbmmer

Recruit
topluluktan bakıyorum ortalama 10 bin kişi oynuyor gözüküyor. Ancak ne kadar beklersem bekleyim kaptan ya da kale kuşatması modunda oyun bulmuyor. Sunucuları listele bölümündeki serverlarda da kimse yok. Tek seçenek hız oyun çatışma modunda aratmak. Onda da 2v2, 3v3 oynuyoruz :smile:)))
Bu durum herkeste böyle mi ?
SP zaten ruhsuz, derinlikten yoksun. Kaptan modu hoşuma gitmişti ama ben artık kendimden şüphelenmeye başladım bana mı oyun bulmuyor diye.

topluluktan bakıyorum ortalama 10 bin kişi oynuyor gözüküyor. Ancak ne kadar beklersem bekleyim kaptan ya da kale kuşatması modunda oyun bulmuyor. Sunucuları listele bölümündeki serverlarda da kimse yok. Tek seçenek hız oyun çatışma modunda aratmak. Onda da 2v2, 3v3 oynuyoruz :smile:)))
Bu durum herkeste böyle mi ?
SP zaten ruhsuz, derinlikten yoksun. Kaptan modu hoşuma gitmişti ama ben artık kendimden şüphelenmeye başladım bana mı oyun bulmuyor diye.
1.5.0 beta ile oynuyorsanız normal çünkü oynayan sayısı çok az. 1.4.3 ile oynuyorsanız MP neredeyse öldü diyebiliriz. Oyunun kemik kitlesi dediğimiz kitle şuan oyuna girmiyor bile. Hatta silenler bile gördüm. 1.4.3'te Kaptan moduna çok nadir giriyorum Kuşatmaya ise hiç girmediğim için bilmiyorum ama Kaptan ve Çatışma modlarında yoğun olmayan saatlerde dahi 3 dakikada bir oyun buluyor en kötü ihtimalle de ilk round sonunda 6vs6 olmuş oluyor. Geliştiricilerin acilen bir şeyler yapması lazım, umarım yakında oyunu daha güzel ve oynanabilir kılacak bir güncelleme çıkarırlar.

Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar. Umarım herkes tarafından beklenen ve ayrıntılarıyla dillendirilen oyuna ruh ve derinlik, içerik, zeka katacak güncellemeler görürürüz.

Back
Top Bottom