Resolved kaptan modunda oyun çöktü

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.9
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
Dump numarası (OPSİYONEL)
2021-04-18_12.37.07_fa8a67973a63e32b8501492d0cce5bc1

Halihazırda başlamış olan bir kaptan moduna, 3. round fion seçimiyle katıldım. Tam mevzilendim ki(birkaç dk içerisinde) ekran karardı/oyun çöktü.

1.5.9 da ara ara kısa donmalar görüyordum, böyle kısa donma ile birlikte çöktü sanki..

Ekstra:
M_m7X.png

Microsoft edge tarayıcısı açıkken amd bana bir hata tespit edip rapor aracını açıyordu, kullanmıyordum edge'yi, amd aracı artık açılmıyordu... Şimdi ise bu oyundaki çökmeyke birlikte tarayıcı kapalı olmasına rağmen, aynı amd rapor aracı penceresi de geldi.

Ekran kartınızın driver'ını tekrar kurmayı deneyin. Büyük ihtimalle sorun ekran kartınızda. Bu sorunu ben de bir ara çok yaşıyordum, driver'ı tekrar kurunca düzeliyordu.

Ekran kartınızın driver'ını tekrar kurmayı deneyin. Büyük ihtimalle sorun ekran kartınızda. Bu sorunu ben de bir ara çok yaşıyordum, driver'ı tekrar kurunca düzeliyordu.
Mantıklı, son sürümü indireyim bakalım. Sağolasın.

Adrenalin 2020 Edition 21.3.1 Recommended (WHQL). Bunu indiriyorum. 21.2.3 yüklemişim en son..

Halihazırda başlamış olan bir kaptan moduna, 3. round fion seçimiyle katıldım. Tam mevzilendim ki(birkaç dk içerisinde) ekran karardı/oyun çöktü.

1.5.9 da ara ara kısa donmalar görüyordum, böyle kısa donma ile birlikte çöktü sanki..

Ekstra:
M_m7X.png

Microsoft edge tarayıcısı açıkken amd bana bir hata tespit edip rapor aracını açıyordu, kullanmıyordum edge'yi, amd aracı artık açılmıyordu... Şimdi ise bu oyundaki çökmeyke birlikte tarayıcı kapalı olmasına rağmen, aynı amd rapor aracı penceresi de geldi.
Merhaba. Bu sorun yaşanmaya devam ediyor mu?

Desteğiniz için teşekkürler. (:

Sürekli çökmüyordu ama o gün amd penceresi getirir vaziyette çöktü, 2-3 kaptan maçı attım. Yürüme hızdanki bir sorun haricinde, bir şey, çökme vs yoktu.

Back
Top Bottom