Kaoses Tweak sorunu

Users who are viewing this thread

Elgigante

Recruit
Merhaba dostlar.
1.6.0 gelir gelmez hemen indirdim bi kaç gün sonra kaoses tweaks güncellemesiyle birlikte oynamaya başladım. fakat oynadıktan bir süre sonra sırf merak ettiğim için tweaksın ayarlarını abartı biçimde değiştirip denemek istedim. fakat ayarları değiştirip oyunu yeniden başlatmaya çalışınca açılış ekranında donuyor ve açılmıyor. modu silip baştan kurmayı denesem bile modun ayarları silinmediği için aynı sorun devam ediyor. kaoses tweaksin ayarlarını oyuna girmeden nasıl değiştire yada sıfırlayabilirim? şimdiden teşekkürler.

yok hocam denedim o şekilde olmuor hatta ben ilk başta 1.5.10 da kurmuştum kaoses tweaks i 1.6.0 a geçerken tekrar indirip kurdum yani silip yenisini kurdum ama eski ayarlarım yaptığım gibi kalmıştı.

Dostlar hallettim buraya bırakıyorum çözümü lazım olursa faydalanırsınız.
öncelikle modu kaldırıp ardından tweakse dair her şeyi sildim sonrasında yerel disk c kullanıcılar Admin (yani artık sizin neyse) belgeler mount and blade bannerlord configs mod settings global orada kaoses tweaksi göreceksiniz onu kaldırıp modun tekrar indirip kurunca oluyor.
İyi oyunlar.

Dostlar hallettim buraya bırakıyorum çözümü lazım olursa faydalanırsınız.
öncelikle modu kaldırıp ardından tweakse dair her şeyi sildim sonrasında yerel disk c kullanıcılar Admin (yani artık sizin neyse) belgeler mount and blade bannerlord configs mod settings global orada kaoses tweaksi göreceksiniz onu kaldırıp modun tekrar indirip kurunca oluyor.
İyi oyunlar.
Tam yazıcaktım son yorumunu gördüm.

Back
Top Bottom