Kalradya Gezginleri - Komik Kanser Ediş

Users who are viewing this thread

Merhaba arkadaşlar

2 sene önce bir kanal kurmuştuk,bir süre hiç ilgilenmedim ancak yeni bilgisayar toplamamla birlikte arkadaş grubumuzla oynadığımız oyunları videoya çekerek,çektiğim videoları hatıra mahiyetinde kanala atmaya devam etmemin hoş olacağını düşündüm.Eğer izlemek ve destek vermek isterseniz müteşekkir oluruz ve kanalımıza
BURADAN ulaşabilirsiniz.

Son eklenen video

Griadam said:
Abone olup bir de yorum attım :smile: Videoları daha uzun tutmanı tavsiye ederim.
Aslında videoları kasıtlı olarak kısa tutuyorum insanlar sıkılmasın diye.Yani oynadığımız bütün maçı koymaktan ziyade önemli anları kesip koyuyorum.Ancak senin gibi düşünen izleyiciler varsa bunu değerlendireceğim kesinlikle benim de bazen düşündüğüm bir durumdu.Bu arada teşekkür ederim. :smile:

~Mikail said:
Griadam said:
Abone olup bir de yorum attım :smile: Videoları daha uzun tutmanı tavsiye ederim.
Aslında videoları kasıtlı olarak kısa tutuyorum insanlar sıkılmasın diye.Yani oynadığımız bütün maçı koymaktan ziyade önemli anları kesip koyuyorum.Ancak senin gibi düşünen izleyiciler varsa bunu değerlendireceğim kesinlikle benim de bazen düşündüğüm bir durumdu.Bu arada teşekkür ederim. :smile:

Rica ederim.Bazen kısa videoları izliyorum bazen de şu video biraz daha uzun olaydı da daha fazla izleyeydim diye düşünüyorum.O yüzden hem kısa hem uzun atmakta fayda var. :smile:

~Mikail said:
Bugün oynarken şöyle bir şey oldu paylaşayım dedim.Bu arada en son sesim robotik çıkmış hastayım o yüzden.  :razz:

Arkadan gelen sesler efsane  :smile:
Başarılar dilerim. Videoların gerçekten kaliteli  ve insanı eğlendiriyor.

Kanal adı çok hoşuma gitti, içeriği kanalın adına biraz daha uygun yani Mount and Blade ağırlıklı yaparsanız daha iyi olabilir. Başarılar dilerim...

Teşekkürler. :smile:

Ortamımızın oluşmasına vesile olduğu için Mount&Blade'in bizdeki yeri ayrı fakat videolarda herhangi bir seriye ağırlık vermekten ziyade oynamaktan zevk aldığımız oyunlardan kesitler paylaşarak çeşitlilik sağlamayı amaçlıyoruz. Eleştiri ve tavsiyelere açığız tabi ki.

Sizin rocket league oynayışınızı gördükten sonra kendimin sakat olduğuna karar verdim :grin:
Başarılar, videolar hoşuma gitti sıkmıyor insanı.

Harlek said:
R6 aldım yeni, arada beraber girebiliriz oynuyorsanız.
Başarılar.
Olur tabi neden olmasın.Teşekkürler.
|GladiatoR| said:
Sizin rocket league oynayışınızı gördükten sonra kendimin sakat olduğuna karar verdim :grin:
Başarılar, videolar hoşuma gitti sıkmıyor insanı.
Sağolasın. :grin:

Yeni video geldi.

Courage said:
Glitch mevzusu aklımda geldikçe gülüyorum :grin: İşin komiği, karşı takım komple Türk çıkmıştı. Yavuza da selamlar :iamamoron:
Ben de habire izliyorum. :grin: Ban yemem inşallah mail attım videoyu Ubisoft'a.  :lol: Chatte de iyi sövmüşler bana. :lol:

Sir_Lancelot_Bj said:
Beğenmedim.

Edit: RL gel moruk

Edit 2: Lag girmişti ondan böyle şey oldu
:lol: :lol: Galiba bi senin pompalıyla vuruşun tuttu gerisi kalkana geldi sonrası çat çat çat xD
Harbi rocket atalım ya bi ara kendi aramızda falan.

Back
Top Bottom