Kalede ki Milisler

Users who are viewing this thread

Ben, aynı zamanda total war hayranıyım.

Aynen bende öyle total war beğeniyorum.
Tamamını oynadım ancak attila tw biraz sardı yaklaşık 150 saat kadar oynadım. Ancak m2tw bambaşka birşey...
Steam de yok cd ile almıştım. Dota 2 yi 3700 saat oynamış isem m2tw özellikle broken crescent modunu en az 3 katı oynamışımdır 2009 yılından bu yana...
At ve Kılıç total war gibi olmadığı için memnunum. total war her yıl bir oyun çıkartmaya başladı, yıl içerisinde 2-3 tane de çıkarttığı oyuna paket yapıyor. m2tw gibi içeriği olan bir oyun daha yapamadılar her yıl oyun yapmaktan. binalar ve birimler her yeni gelen oyunda sadeleştikçe sadeleşti görüntü kalitesinden başka birşey olmadı. Özellikle o three kingdoms çöpü tamamen boş. Bir hero alıyorsun tek başına 500 adam kesiyor ??? Hadi adam zırhlı diyelim yav o beygir atlıyor 25 kişi ölüyor :grin: hiç o beygir düşmüyor mu? 500 kişiden birisi beygirin bacağına vurmaya akıl edemiyor mu?çok saçmaladılar. tamam m2tw görüntü kalitesi bakımından boş biraz ancak oyunda sonsuz sayıda kombinasyon var özellikle bina bakımından.

Tamamını oynadım ancak attila tw biraz sardı yaklaşık 150 saat kadar oynadım. Ancak m2tw bambaşka birşey...
Steam de yok cd ile almıştım. Dota 2 yi 3700 saat oynamış isem m2tw özellikle broken crescent modunu en az 3 katı oynamışımdır 2009 yılından bu yana...
At ve Kılıç total war gibi olmadığı için memnunum. total war her yıl bir oyun çıkartmaya başladı, yıl içerisinde 2-3 tane de çıkarttığı oyuna paket yapıyor. m2tw gibi içeriği olan bir oyun daha yapamadılar her yıl oyun yapmaktan. binalar ve birimler her yeni gelen oyunda sadeleştikçe sadeleşti görüntü kalitesinden başka birşey olmadı. Özellikle o three kingdoms çöpü tamamen boş. Bir hero alıyorsun tek başına 500 adam kesiyor ??? Hadi adam zırhlı diyelim yav o beygir atlıyor 25 kişi ölüyor :grin:
Aman boşver dostum M&B Serisi candır gerisi heyecan :grin:

Kingdoms Grand Campaign Mod modunu oynadın mı ? Mtw 2 kesinlikle öneririm. Ayrıca ben pek mod yapmaktan anlamam ama mtw 2 ayarlarını karıştıra karıştıra öğrendim. Mesela oyuna timur ekleyip oynamayı seviyorum. Bazen isveç topraklarına bazense çöllere koyup fantaziye kaçarım.

Ayrıca three kingdom oyununu ben neredeyse kingdom animesine benzetirim. İkisi de eski çin dünyasında geçer ve generaller dönemi olup o general bir boss gibidir ve önüne geleni biçer. Anime sever misin bilmiyorum ama o oyundan önce bunu izlemeni öneririm. Çizimler başlangıçta berbat ötesi sonra düzeliyor. 2 kere seyrettiğim tek animedir kendisi.

Kingdoms Grand Campaign Mod modunu oynadın mı ? Mtw 2 kesinlikle öneririm. Ayrıca ben pek mod yapmaktan anlamam ama mtw 2 ayarlarını karıştıra karıştıra öğrendim. Mesela oyuna timur ekleyip oynamayı seviyorum. Bazen isveç topraklarına bazense çöllere koyup fantaziye kaçarım.

Ayrıca three kingdom oyununu ben neredeyse kingdom animesine benzetirim. İkisi de eski çin dünyasında geçer ve generaller dönemi olup o general bir boss gibidir ve önüne geleni biçer. Anime sever misin bilmiyorum ama o oyundan önce bunu izlemeni öneririm. Çizimler başlangıçta berbat ötesi sonra düzeliyor. 2 kere seyrettiğim tek animedir kendisi.

haha anime severim kingdom izlemedim ama atak on titan bekliyorum :smile: eren efsane
kafalar benziyor senle

Warband'ı kurtaran mod yapımcılarıydı. Modlar olmasa senelerce oynanmazdı oyun. Umudum yine modlarda. Bir de Türkiye serverları açılsa da online oynayabilsem. Ping üç yüzden aşağı düşmüyor. Sizde de öyle mi?

Dostum dayanabilirsen -çok eski- ben de Berserk i öneririm sana :smile:

Back
Top Bottom