Kalecilik Platformu

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar, Cioss "kadın vücudu bir sanattır" dediği için feminist Kalradya'lılar tarafından Allah'sız yönetime başvurmuşlar. Bu yüzden ayak platformu ve meme platformu kapandı.

Kaymakamlık Kupasında yedek kaleci olarak seçildim. Fakat 1. kaleciden daha iyi olduğumu düşünüyorum. İlk 11 de olmak için elimden gelen her şeyi yapacağım.

Sen şey değil misin ya? Baklavasına oynanan turnuvaya yedek kaleci olarak girip baklavayı en çok yiyen?

Maalesef 1 ay kadar kalecilik namına bir şey yapamıyacağım. Ayak bileğimdeki kaslarda yırtık var. Şuanda alçıda haftaya özel bandaj ve egzersizleriyle tedaviye başlayacağım. Mayıs ayında tekrar kaleciliğe döneceğim.

İşbara Alp said:
Maalesef 1 ay kadar kalecilik namına bir şey yapamıyacağım. Ayak bileğimdeki kaslarda yırtık var. Şuanda alçıda haftaya özel bandaj ve egzersizleriyle tedaviye başlayacağım. Mayıs ayında tekrar kaleciliğe döneceğim.

Geçmiş olsun takipteyim

İşbara Alp said:

Eğer bir şeyler izleyerek öğrenmek istiyorsan şu abimizin yaptırdıklarını denemelisin. Diğer türlü, kalecilik rahat iştir. Eldiveninin top tutuşuna ve kayganlığına alışman önemli. Tabii geç kaldın, 2002'liydin hatırladığım kadarıyla. Artık yıldızlar kategorisinde oynayamayacağın için gençlerde oynaman gerekecek ve forma şansı bulman neredeyse imkansız. 4 yıl boyunca küçükler ve yıldızlarda kalecilik yapan ve iyi de oynayan bir arkadaşım yaş sebebiyle gençlere çıkmak zorunda kaldığında kendisinden 2-3 yaş büyük olan bir kalecinin arkasında çürüyüp gitti, şimdi halısahalarda bile kalecilik yapmıyor çocuk. Yani diyeceğim o ki, eğer cidden kararlıysan çok fazla çalışman ve fiziki açıdan da kendinden 3-4 yaş büyük insanlarla aynı yeterlilikte olman gerekecek. Önerim amatör liglerdeki bir takımın gençlerinde oynamaya başlaman. Bunu yapabilirsen gerisi gelecektir.

Aylar sonra sakatlığımı tamamen atlatmasam bile sahalara dönebilecek vaziyete geldim. Son 1 ayda güçlendim ve yarın mini bir antrenman yapmayı planlıyorum. Yarın detayları buraya atarım  :smile:

Back
Top Bottom