Need More Info Kale Kuşatması Optimizasyon

Users who are viewing this thread

WouLinX

Sergeant
Bugün ilk defa kış mevsiminde gece vakti bir imparatorluk kalesini kuşatmaya girdim. Açık alan savaşlarında en ağır FPS düşen yerde savaşan 200 atlının arasına girdiğimde 45-50 fps alırken kale kuşatmasında 20 hatta yer yer 20'nin altına da düştü. 40'a falan düşse yine oynayacak seviyede olur, kılıcını sallayabilirsin. Ama ben kılıcımı dahi savuramıyordum. Bence bugları ve eklenecek yeni özellikleri falan bir kenara koyun. Tam mesai performans üzerine çalışın. Ben bu kadar büyük bir performans kaybı yaşamayı beklemiyordum açıkcası. Meğer ben daha işin başındaymışım. Minimum sistem gereksinimleri ve tavsiye edilen sistem gereksinimleri arasında bir yerde sistem kullanıyorum. En düşük ordu büyüklüğüyle savaş anında alabileceğim en iyi fps değerini verdiğini düşündüğüm ayarlarla oynuyorum. Tekrar tekrar özel savaşlarda test ettim. Herşeyi lowa çeksem dahi aynı değerleri görüyorum sadece o değerleri görme ihtimalim biraz azalıyor. Sistemim minimum olsa çekeyim de değil yani. Ben buglarla falan oynamaya razıyım. Şuan ağırlıklı olarak performansa odaklanmalısınız. Temelden sarsılırken duvarı tamir etmek ne kadar anlamsızsa bugları temizlemek de şuan için o kadar anlamsız.

Merhabalar, geç geri dönüş için üzgünüz. Geçtiğimiz güncellemelerle birlikte bir çok sorunu çözdük ve oyun performansında iyileştirmeler yaptık. Sorunlarınızı oyunu, gerekli sürücüleri ve işletim sisteminizi güncelleyip oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayıp oyuna güvenlik programınızda gerekli izinleri verdikten sonra da yaşamaya devam ediyorsanız lütfen bize bildirin.

Back
Top Bottom