kalabalık bi sunucuya girdiğimde oyun donuyor

Users who are viewing this thread

B00M

Recruit
selamlar
benden başka bu sorunu yaşayan bulamadım fakat belki tecrübesi olan vardır multide kalabalık bir sunucuya girdiğimde veya takım değiştirmeye bastığımda oyun donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum ne takım seçebiliyorum ne de esc tarzı şeylere basabiliyorum. sistemden kaynaklı olmadığını düşünüyorum çünkü singleda 400 kişilik savaşı ultrada sıfır kasma oynatabiliyor.
oyun bildiğiniz o ekranda kalıyor tüm sesleri kesiliyor kilitlenmiş gibi kalıyor.
GPU:asus tuf rx5600xt
CPU:amd ryzen 5 3600

selamlar
benden başka bu sorunu yaşayan bulamadım fakat belki tecrübesi olan vardır multide kalabalık bir sunucuya girdiğimde veya takım değiştirmeye bastığımda oyun donuyor ve hiçbir şey yapamıyorum ne takım seçebiliyorum ne de esc tarzı şeylere basabiliyorum. sistemden kaynaklı olmadığını düşünüyorum çünkü singleda 400 kişilik savaşı ultrada sıfır kasma oynatabiliyor.
oyun bildiğiniz o ekranda kalıyor tüm sesleri kesiliyor kilitlenmiş gibi kalıyor.
GPU:asus tuf rx5600xt
CPU:amd ryzen 5 3600
Kitlenmiş gibi kalıyordan kastınız eğer oyun donuyor, ses de yaklaşık 10-20 saliselik bir loop'a giriyorsa bunun sebebi ekran kartınız olabilir. Bir söküp temizleyip geri takarsanız düzelecektir.

ses loopa girmiyor oyun tam olarak ta donmuyor bi 10 dk sonra geliyor sıkıntı da orda takım değiştirmek yada sunucuya katılmak için 10 dk beklemek

Back
Top Bottom