Resolved kadın kıyafeti ile dolaşan erkekler var

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.7.0
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Hayır, mod kullanmadım.
uzun zaman önce varolan bu problem sanırım çözülmüştü.ne zamandır denk gelmedim oynarken ve forumda konuşulmuyorda uzun süredir bu konudan.şuan 1.6.4 sürümde oynuyorum ve imparatorluktan 1-2 adamla görüşmeye gittigimde,kalede kadın kıyafetleri ile dolaştıgını farkettim.ikiside aynı adam mıydı yoksa farklı adamlar mıydı ondan tam emin degilim şuan ama en az 1 erkegin,kadın kıyafeti ile ortalıkta dolaştıgına eminim :smile:

Merhaba, bu sorunu bildirdiğiniz için teşekkürler. Ne yazık ki, bu konuya ilk oluşturulduğunda yanıt veremedik. Oyunun en güncel live veya beta sürümlerinde bu sorunu yaşamaya devam ediyorsanız, lütfen bu ileti dizisine bir yanıt bırakın, böylece araştırma için ekibimize iletebiliriz.

sorun devam ediyor.1.7.0 da yine imparatorlukdaki bi komutanın beyaz kadın elbisesi ile kalede/şehirde gezdigine şahit oldum bikaç defa.oyuna girdigimde resmini alabilirim işinize yarayacaksa.

Geri bildiriminiz için teşekkürler. Konuyla ilgili bir güncelleme olması halinde bu başlığı güncelleyeceğim.

Tekrar merhaba. Bu sorunun önümüzdeki versiyonlarda çözülmüş olmasını planlıyoruz. Bildirdiğiniz için teşekkürler.

Back
Top Bottom