[K2T 1.Sezon] Kılıç&Kalkan Düello Turnuvası - Kazanan: Alpha

Kim şampiyon olur?

• Alpha

Votes: 9 23.7%
  • Caranoob

Votes: 5 13.2%
  • Kingstonn

Votes: 4 10.5%
  • Yuzarsif

Votes: 15 39.5%
  • (gönüllerin şampiyonu blackdead)

Votes: 5 13.2%

• Total voters
    38

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Thorin said:
Kingston 7-5 Thorin

Guid:
LDM63V.jpg

Score:
yqWDV9.jpg

Gerçektende şahsen çok eğlendim bu turnuvada kalan arkadaşlarada başarılar.
Onaylandı

Kevinus said:
Bir şey demek istiyorum. Bu yazacağım şey kesinlikle BlackDead'i ilgilendirecek bir şey değil.
Konuyu da kirletmek istemem. Fakat Kingstonn ile olan Duel turnuvamızın son günü 3 eylüldü.
Benim 16 Ağustos'ta bilgisayarımın ekranı kırıldı. 2-3 gün önce aldım o zaman da interneti kestiler onun için 1 gün bekledim. Sırf 1 gün geciktirdiğim için Duel turnuvasından elendim ve Kingstonn hükmen 7-0 kazandı(!). Eğer Kingstonn gerçekten adaletli bir Duel yapmak isteseydi, direk rahat çeyrek finale ulaşmak istemeseydi, Free win almak istemeseydi benle kapışıp ya kazanırdı ya da kaybederdi. Eğer cidden adaletli bir Duel istiyorsa meydan okuyorum. Yapamadığımız maçı, hükmen kazandığın maçı bugün yapalım. Kazanırsa kazanır, kaybederse kaybeder. Ben buraya çok güçlü bir rakibi zar zor alıp ulaştım. Bir de Internet Cafe'de oynadığım için hiç rahat oynayamadım. Ben sırf Duel turnuvamı geciktirmeyeyim, beklemesin diye 1 saat onu bekledim ve Duel'imizi yaptık. Şimdi diyeceksin o gün niye gitmedin? Çünkü internetin gelmesini bekledim, fakat gelmedi bir sorun oluşmuş. Dün geldi ve bilgisayarı açtığım an hükmen kazandı yazısını gördüm Steam'da. Dediğim gibi, Kingstonn'a meydan okuyorum. Eğer hükmen kazandığı maçı adaletli bir şekilde, kötülenmeden, insanların karşısında free'ci gözükmeden bitirmek istiyorsa kabul eder.
Dediğim gibi, bu konu kesinlikle BlackDead'i ilgilendirmeyen bir şey. O elinden geleni yaptı diye düşünüyorum.

Turnuvada olmamama rağmen fazla yorum attım,eğer kişilere rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

Öncelikle bütün turnuvalarda bu kural geçerlidir,oyun esnasında oyunla ilgili teknik aksaklıkların dışında bitmiş bir eli tekrardan oynaman mantıksız,çünkü burada kişisel bir problem var,halledip halledilmemesi kişiye bağlı.Tabii rakip maçı tekrarlar tekrarlamaz,onun insafiyetine kalmış bir şey.

Rumil said:
Kevinus said:
Bir şey demek istiyorum. Bu yazacağım şey kesinlikle BlackDead'i ilgilendirecek bir şey değil.
Konuyu da kirletmek istemem. Fakat Kingstonn ile olan Duel turnuvamızın son günü 3 eylüldü.
Benim 16 Ağustos'ta bilgisayarımın ekranı kırıldı. 2-3 gün önce aldım o zaman da interneti kestiler onun için 1 gün bekledim. Sırf 1 gün geciktirdiğim için Duel turnuvasından elendim ve Kingstonn hükmen 7-0 kazandı(!). Eğer Kingstonn gerçekten adaletli bir Duel yapmak isteseydi, direk rahat çeyrek finale ulaşmak istemeseydi, Free win almak istemeseydi benle kapışıp ya kazanırdı ya da kaybederdi. Eğer cidden adaletli bir Duel istiyorsa meydan okuyorum. Yapamadığımız maçı, hükmen kazandığın maçı bugün yapalım. Kazanırsa kazanır, kaybederse kaybeder. Ben buraya çok güçlü bir rakibi zar zor alıp ulaştım. Bir de Internet Cafe'de oynadığım için hiç rahat oynayamadım. Ben sırf Duel turnuvamı geciktirmeyeyim, beklemesin diye 1 saat onu bekledim ve Duel'imizi yaptık. Şimdi diyeceksin o gün niye gitmedin? Çünkü internetin gelmesini bekledim, fakat gelmedi bir sorun oluşmuş. Dün geldi ve bilgisayarı açtığım an hükmen kazandı yazısını gördüm Steam'da. Dediğim gibi, Kingstonn'a meydan okuyorum. Eğer hükmen kazandığı maçı adaletli bir şekilde, kötülenmeden, insanların karşısında free'ci gözükmeden bitirmek istiyorsa kabul eder.
Dediğim gibi, bu konu kesinlikle BlackDead'i ilgilendirmeyen bir şey. O elinden geleni yaptı diye düşünüyorum.

Turnuvada olmamama rağmen fazla yorum attım,eğer kişilere rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

Öncelikle bütün turnuvalarda bu kural geçerlidir,oyun esnasında oyunla ilgili teknik aksaklıkların dışında bitmiş bir eli tekrardan oynaman mantıksız,çünkü burada kişisel bir problem var,halledip halledilmemesi kişiye bağlı.Tabii rakip maçı tekrarlar tekrarlamaz,onun insafiyetine kalmış bir şey.

Kevin'ın buraya gelip bunları yazma sebebi aslında maçın tekrarlanması değildi.

Benimlede konuştu zaten, Problem skordaydı. Forumda hükmen kaybetmesi yazmadığı için skor da 7-0 olarak girildiği için o da bunu kabul etmek istemedi o yüzden herkesinde sonucu bilmesini istediği için tekrardan düello atmak istedi.

Burada hiç kimse hükmen olduğu belirtilmediği halde 7-0 lık bir mağlubiyeti kabul etmek istemez bence. **Uyarılan içerik kaldırıldı**

White Snake said:
Bu turnuvanın aylık olarak yapılmasını öneriyorum :grin: Gerçekten de çirkeflikler dışında eğlenceli bir turnuvaydı.
Belki olabilir

- Hükmen karşılaşmaların skorları 1/0 galibiyet ile değiştirildi.

Final karşılaşması, Alpha vs Cara
Bronz karşılaşması, Yuzarsif vs Kingstonn.

Son gün 11.09 iyi olan kazansın

Kingstonn'a ulaşamadığımız için, Yuzarsif hükmen 3. oldu

SIRALAMA:

1.Alpha
2.Cara
3.Yuzarsif

Geri kalan 45 oyuncuya da sıralamaya giren oyunculara da oynadıkları ve mücadele ettikleri için tebrikler ve teşekkürler.1.Sezon bitti ve 2.Sezon tarihi belli olmamakla aktif oyuncu kitlesi olduğu vakit yapılacak ve limit 64(belki tekrar 4:cool: oyuncu olacaktır.Ayrıca sunucu sahipleri ECEL ve Scepion için sağladıkları sunucular adına teşekkürler, ayriyeten horac'a da hakem olarak yardım ettiği için teşekkür ediyorum.İyi günler  :party:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom