Kış Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
TV için USB WiFi Adaptor alacağım ve öyle rastgele bir ürünü alamayacağımı sanıyorum. Samsung kullanıyorum belki de çoğu ürünle uyumludur. Ne yapayım, nasıl alayım?

Yine klasik Ankara Üniversitesi ders seçme çilesi. 65 bin öğrenciyi kaldıracak sunucuların olmaması. Rezalet ne ortadoğu ülkesi bu ülke ya. 3. dünya ülkesi yemin ediyorum.

45 dkdır aralıksız uğraşıyorum. Mozilla, Edge, hatta Steam tarayıcısı, Telefon.

Tam 2 saat sürdü :evil: Sonunda seçtim

Last edited:
Bazen seçtiğin halde sistemde görünmüyor sonra sene sonu sen bu dersi almamışsın ki diye tekrar seçtirmek istiyorlar, dikkat et ona. Kaç sene oldu mezun olalı, hala aynı tas aynı hamam anlaşılan...

BGm6WL.png

HSDJAHDJKASHKFJASHDJKFHASDJKFHASJKHASJKDH

Şu forum taşınması muhabbetinden ötürü sahte bir hareketlilik oldu o da 1 hafta anca sürdü. Forum geri öldü. Yine yavaşlar da oyun çıkana kadar öncekine göre aktif olur gibi bir beklentim vardı nedense.

Şu forum taşınması muhabbetinden ötürü sahte bir hareketlilik oldu o da 1 hafta anca sürdü. Forum geri öldü. Yine yavaşlar da oyun çıkana kadar öncekine göre aktif olur gibi bir beklentim vardı nedense.
En nihayetinde oyun forumu ve ne yazık ki oynayacak oyunumuz yok ?? warband muhabbeti, oyundan beklentiler, yenilikler falan da bi yere kadar. Zaten adam akıllı blogda yok. Sıkıntı ya. Günde en az 20 sefer açıyorum forumu yenilik var mı diye, sıfır!.

Neverlordu salmaları çok uzun sürdüğü için normal değil mi? insanların burada durmaları için bi sebep yok. 10 yıldır aynı oyun

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom