KİLİT

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Eğer çok yoğun bir çalışma olmayacaksa ben varım. Sonuçta en zor çeviri 'dialogs' kısmı. Ben daha çok 'factions',  'parties', 'skills', ve o an ki yoğunluğuma göre 'game_menus" üzerinde çalışabilirim.

Ayrıca ilk hatan, iletini düzenlemek yerine yeni ileti göndermek olmuş :smile:

ChevalierEren said:
adam daha yeni kayıt olmuş hataları yüzünü vurmaya gerek yok.
belli bir sayıyı geçtiğinde bende gelirim bu arada
Hatasını yüzüne vurmamış ki.Kendisi de hata sormuş hatasını.

Jansuizm said:
Eğer çok yoğun bir çalışma olmayacaksa ben varım. Sonuçta en zor çeviri 'dialogs' kısmı. Ben daha çok 'factions',  'parties', 'skills', ve o an ki yoğunluğuma göre 'game_menus" üzerinde çalışabilirim.

Ayrıca ilk hatan, iletini düzenlemek yerine yeni ileti göndermek olmuş :smile:
Pardon, çok yoğun bir çalışma olmayacak.

ChevalierEren said:
adam daha yeni kayıt olmuş hataları yüzünü vurmaya gerek yok.
belli bir sayıyı geçtiğinde bende gelirim bu arada
Teşekkürler, katılanları "Ekip" kısmına ekleyeceğim zaten.

ærth said:
Gidin TLD'yi çevirin  :roll:
Düşünürüm. Daha ekip kurulmadı yalnız :grin:

yaş 25 adım tugay ekip kuruyorsan bana mesaj at ben sana facebook adresimi veririm kodcuyum ama her işi yaparım :grin:

GunWiggle said:
Merhabalar, ben foruma yeni kayıt oldum. Kayıt olmadan önce de sıkı takipteydim. Şimdi Mount And Blade Warband oyunundaki en güzel ingilizce veya herhangi bir dildeki türkçeye çevirmek için bir çeviri ekibi kuracağım arkadaşlar.

Ekip 14 kişiden oluşacak. (Ben Dahil)

Bu 14 kişiye tek tek görevler verilecek. Ve yapılması istenecek. Bitiren bana bildirecek. Facebook adreslerimden ulaşabileceksiniz zaten bana.

Ve yaptığı şeyleri söylecek. Ben de test edeceğim.

Ettiğimde herhangi bir sorun yoksa hangi modun çevirisini yapıyorsak güncellemeyi oraya kaydedeceğim.

Bu arada çeviri bende yapacağım.

Lütfen ekibe katılmak isteyenler bildirsin bana.

Her katılanı buraya güncelleyeceğim.
Ekip
GunWiggle
Katılmak isterim

Coque Han said:
GunWiggle said:
Merhabalar, ben foruma yeni kayıt oldum. Kayıt olmadan önce de sıkı takipteydim. Şimdi Mount And Blade Warband oyunundaki en güzel ingilizce veya herhangi bir dildeki türkçeye çevirmek için bir çeviri ekibi kuracağım arkadaşlar.

Ekip 14 kişiden oluşacak. (Ben Dahil)

Bu 14 kişiye tek tek görevler verilecek. Ve yapılması istenecek. Bitiren bana bildirecek. Facebook adreslerimden ulaşabileceksiniz zaten bana.

Ve yaptığı şeyleri söylecek. Ben de test edeceğim.

Ettiğimde herhangi bir sorun yoksa hangi modun çevirisini yapıyorsak güncellemeyi oraya kaydedeceğim.

Bu arada çeviri bende yapacağım.

Lütfen ekibe katılmak isteyenler bildirsin bana.

Her katılanı buraya güncelleyeceğim.
Ekip
GunWiggle
Katılmak isterim
Özelden mesaj atarsan. Daha iyi iletişim kurabiliriz.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom