• Please note that we've updated the Mount & Blade II: Bannerlord save file system which requires you to take certain steps in order for your save files to be compatible with e1.7.1 and any later updates. You can find the instructions here.

Köylere Asker [ ÇÖZÜLDÜ]

Users who are viewing this thread

deli43

Knight
Arkadaşlar modumda köy savunmalarında her krallığın kendi askerlerinin olmasını istiyorum.

Aşşağıdaki module_party_templates'te köy savunucularının olduğu kısım troop ekleme yerine herhangi bir troop ekleyince köy savunmasında o da yardımcı oluyor. Ama ben her krallığın kendi askerinin olmasını istiyorum troop kısmına ne yazmam lazım? Yardımcı olursanız sevinirim.

("village_defenders","Village Defenders",icon_peasant,0,fac_commoners,merchant_personality,[(trp_farmer,10,20),(trp_peasant_woman,0,4)]),

Sorduğum soruyu şöyle yaparak çözdüm

module_parties'ten

("village_118","Hengzhou", icon_eastern_village|pf_castle, no_menu, pt_none, fac_neutral,0,ai_bhvr_hold,0,(194.3, -74.2),[(trp_swadian_knight,30,0),(trp_swadian_crossbowman,50,0)], 170),

koordinatların arasındaki [ ] parantezlerin içine eklemek istediğiniz troopların idlerini yazın köye saldırdığınızda o askerler ile savaşaçaksınız.

Last edited:
Top Bottom