WB Köylerden Kıdemli Asker alma Rehberi

Users who are viewing this thread

likewarband

Veteran
~Warband Kıdemli Gönüllü Toplama Rehberi~

Arkadaşlar öncelikle bir krallığa derebeyi OLUYORUZ
Başlangıç olarak bize bir köy veriliyor.
Köyümüzle ilişkimizi durmaksızın yükseltiyoruz.
Yeterli parayı topladıktan sonra doğrudan köye bir okul kuruyoruz.
Bu sayede köyle olan ilişkimiz habire yükseliyor.
Köy ile olan ilişkimiz 15'i geçtikten sonra size örneğin Svadyalı acemi geleceğine Svadyalı milis veya beş adet acemi geleceğine 10-20-30 ve bazen daha fazla acemi gelebiliyor.
Artık kendi köyünüzden daha gelişmiş askerler veya çok sayıda acemi gelecek.

Bir keresinde grubumda 26 askerlik boş yer vardı ve sadece bir köyden bu açığımı kapattım.

İyi oyunlar :smile:

Şunu spoiler içinde at be Adem!

Bu arada onla alakası yok köydeki köylüleri ne kadar eğitirsen o kadar kıdemli asker verir köy.

Anlattıkların ile çok az alakası var 2 kez o köylü yetiştirme yapman gerekiyor ve köyün sende olup olmaması önemli değil .

Redtay said:
Anlattıkların ile çok az alakası var 2 kez o köylü yetiştirme yapman gerekiyor ve köyün sende olup olmaması önemli değil .
Köyün bende olmasının şöyle bir artısı var. Okul kurup köylülerle ilişkilerin durmadan yükselmesini sağlıyor.
Uzun süredir giremiyorum o yüzden cevabı şimdi attım.
Ayrıyeten eğitmek ihtimali yükseltir ama öncelikle köylülerle aranın iyi olması lazım.
Eğitmek her defasında köyle aramızdaki ilişkiyi yükseltir ve bu yüzden bir çok kişi köylerden kıdemli asker almanın köylüleri eğitmekle ilgili olduğunu sanar.

Özledim şu günleri be... Artık eskisi kadar ne için aktif değil bu forum, normalde benim bu postu bulamamam gerekirdi :sad:

Back
Top Bottom