Jahrein in rastladığı hatalar..

Users who are viewing this thread

Resmi Tw forumu olsaydı moderatörler bizzat dev takımı tarafından görevlendirilirdi, yani resmi forum olmasa bile artık bunun bir önemi yok. Forum ile özdeşleşti sonuçta. Ayrıca biraz bakındım fakat official olduğunu belirten ibare de göremedim, gözden de kaçmış olabilir tabii.
Hocam foruma TaleWorlds'un resmi sitesinden giriyoruz, ne demek forum resmi degil yada TW ile bi baglantisi yok. Girdigin forumun bi linkine bakarsan ne demek istedigimi anlarsin. Ayrica forumda official diye birsey yazmasina gerek yok cunku TW'nin resmi sitesinden giriyoruz, bu yuzden bu forumda TW'un resmi bir urunu oluyor.

Ayrica yukaridaki arkadasin belirttigi gibi TR forumdaki ilk mesaji atan merlininkazani'ni Armagan bey tebrik etmistir. Daha nasil resmi olabilir?

Tw ile bir bağlantısı yok diye bir laf etmedim, resmi olmayan bir bağlantısı var dedim. Resmi sayfalarında link vermiş olmaları bir şey değiştirmez, çünkü ilk MB oyunundan itibaren bu forumla iç içeler. Yani forumun kurucuları farklı diye biliyorum ben, bir zamanlar böyle bir sohbet vardı galiba oradan aklımda kalmış.

Ben oyun çıktığından beri forumu kullanıyorum. Yaklaşık iki hafta oluyor. Türkçe forumda moderatörlerin iki kez yazdığını gördüm. İlki çok ağır şekilde eleştiren birine karşı yazılmıştı. Diğeri ise konu sabitlemesi hakkında yapılmıştı.

Erken Erişimde geri bildirimin önemi tartışılamaz. Yabancı forumda yaptıkları gibi bilinen sorunlar adı altında bir konu açıp sabitleseler ve zamanla oradaki sorunları çözüldüğü görsek en azından geri bildirimlerin karşılık bulduğunu görürdük. Sırf bu yüzden bildirim yapmayan tonla oyuncu var. Zaten dikkate almıyorlar diye düşünüyorlar.
Ben

Tw ile bir bağlantısı yok diye bir laf etmedim, resmi olmayan bir bağlantısı var dedim. Resmi sayfalarında link vermiş olmaları bir şey değiştirmez, çünkü ilk MB oyunundan itibaren bu forumla iç içeler. Yani forumun kurucuları farklı diye biliyorum ben, bir zamanlar böyle bir sohbet vardı galiba oradan aklımda kalmış.
Yok hocam resmi sayfalarında link vermiyorlar. Bu forum direkt resmi sitenin içerisinde bir bolum dogal olarakta bu forum resmi oluyor. Belki TR foruma cok ozen gostermiyorlar diye boyle dusunmus olabilirsiniz ki gayet dogal fakat bu forum TW'ye ait resmi bir platform.

5e6fb2290ea33aeefd8cfbc968a81e0a.png

@cellami
Oo tamam saolasın, o zaman bu beni haksız çıkartır; burdaki moderatölerin sorumluluk alma zorunluluğu olmadığı konusunda.

rica ederim ama sana da katılmamak mümkün değil Türkçe forum özellikle geçmiştede olduğu gibi üvey evlattır. Bunun ana nedenlerinden belkide biri sayı olarak yeteri kadar kamuoyu oluşturamıyor oluşumuz hele warband zamanlarına nazaran şuan bu forumun aktif kullanıcısı çok az doğru düzgün feeback veren ondan kat be kat az. Ama Türkçe forum warband zamanlarında o binlerce kişinin online olduğu zamanlardada üvey evlat gibi çok kaale alınmazdı.

Back
Top Bottom