IV. Türkçe Forum Resmi Kuşatma Etkinliği

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Benide yazarsan, katılmayı denerim ama şu aralar internette bir sorun olduğu için serverlerın çok azı görünüyor, yani kesin değil geleceğim.

128th_Can said:
Açıklamada 5.etkinlile karşınızdayiz diyor, yukaridaki resimde 4. Etkinlik yazıyor
3 tane kale kuşatması etkinliği yapıldı. 1 tane de bayrak kapmaca etkinliği yapıldı. Toplam 4 etkinlik yani.

Bu 4. kale kuşatması etkinliği , bayrak kapmaca etkinliğini de sayınca 5. etkinlik oluyor.

Calradianın Bilgesi said:
Beni henüz yönetimden saymıyolar ühü ühü, keh keh.

Armağana sordum onu yazma dedi yalnız benim işim değil. O katılmasın o pis dedi. Tamam dedim çayımı yudumladım.

Arkadaşlar elbette katılım devam ediyor ve pazar günü saat 16.00'a kadar devam edecektir.

@Yalpağan: Teşekkür ederim hacı gerçekten açıklamaya üşenmiştim.

zamanın ötesinden gelen önemli edit: Arkadaşlar, etkinlik Power of Design adlı harita tasarım grubunun haritalarında oynanacaktır.

zamanın ötesinden gelen önemli edit: Arkadaşlar, etkinlik Power of Design adlı harita tasarım grubunun haritalarında oynanacaktır.

Fırat Abi'ye ikinci kez bu fırsatı bize verdiği için teşekkür ediyorum umarım bizim beğenip seçtiğimiz haritaları oynayıp sizlerde seversiniz. :smile:

Fırat api benide yaz api.Babam 1 hafta boyunca hırsla ders çalıştığımı gördü.Örtmenlerimin iyi yorumlarıylada bana etkinliğin yolu açıldı :razz:

Nick: <~~~~

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom