Intel + Bannerlord Çekilişi

Users who are viewing this thread

Spam
olur öyle şeyler. imam osurursa cemaat sıçar misali ülkede seneleeerdir yılbaşı çekilişlerinde pişkin pişkin hile, hurda döndürüyorlar ancak üstünü örtmekle bile uğraşmıyorlar. ayrıca bu tür şans oyunlarına kafa yormak mental ve moral kodu olarak insanı zayıflatır. başka şeyler yapmak lazım.

yalnız ben o cümleyi taleworlds için kullanmamıştım. tw ya da bu çekilişte hile yapılıyor imasında da bulunmadım. ancak tw moderasyonu üstüne alınıp 'trol' ve 'agresiflik' üzerinden ceza vermiş. güzel. en azından haksız olsaydık da üzülmeseydik.

Çekilişle alakalı bir konu başlığında böyle yazarsan ben de, başkası da yanlış anlar. Kimin için kullandığına bakmadım bile. Bir şikayetin varsa özel mesaj yoluyla ulaş, spam yapma.

:grin: Bilgisayara o parayı verip alacak durumumuz o kadar yok ki 2 hafta sonra bile bir umut belki belli olmamıştır daha, bize çıkar belki kim bilir diye bekliyoruz

Last edited:
Kazananlar Intel tarafından önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Henüz bize ulaşmış net bir tarih yok ne yazık ki bu konuda.
Kazananların seçimi konusunda TaleWorlds olarak bir rolümüz bulunmamakta.

HAFTALARDA mı? :roll:

Bu kadar uzun sürmesi normal gelmiyor yahu, çekiliş sonuçta. Neyse hayırlısı.

Kazananlar Intel tarafından önümüzdeki haftalarda açıklanacak. Henüz bize ulaşmış net bir tarih yok ne yazık ki bu konuda.
Tek sorun zaten acaba belli oldu mu? PC'yi kazanan aldı mı yoksa hala şansımız var mı onu bilmememiz. Eğer hala belli olmadıysa ve kesinleşince siz buradan bildirebilecekseniz başka sıkıntı olmaması lazım. Beklemekten başka çaremiz yok zaten :grin:

Çekilişle alakalı bir konu başlığında böyle yazarsan ben de, başkası da yanlış anlar. Kimin için kullandığına bakmadım bile. Bir şikayetin varsa özel mesaj yoluyla ulaş, spam yapma.
Özür dilerim. Bende hata.
Her gün gmail gelen kutusunu kontrol etmeye dewamkee
Beklemeyin boşa abi. bana çıktı heheh.

Çekilişe katıldım ihtiyacım da yok ama izlemesi keyifli oluyor. Keşke biraz daha tertipli olsaydı çekiliş. Gerçekten Katılanlar açısından.

O kadar saçma sistem yapmışlar ki kayıt oldum mu olmadım mı belli değil. İnsan bir tebrikler falan yazar. Ben de acaba olmadı mı diye düşünüp gmailden tekrar kayıt oldum. Artık iptal olursa çokta umursamıyorum zaten çıkma ihtimali çok düşük.
Yoo, katıldınız diyor zaten... Sen katılamamışsın büyük ihtimal

Back
Top Bottom