Insane Mod (Na-insani mod)

Users who are viewing this thread

haklısın :grin: zaten saçma olduğu için.ama çok büyütünce veya küçültünce çok sorun çıkıyor:grin:hem de iğrenç gözüküyor  yüzeyler az olduğu için.

inş alay etmemişsindir:grin: salak durumuna düşmek istemiyom :grin:

edit: bu arada modunuzu heyecanla bekliyorum her türlü şekilde de yardım etmek isterim ama biraz yeteneksiz olduğum için ...

bu arada adını unuttuğum aletin modelini yaptım.eğer almak isterseniz el modeline göre ayarlarım:grin:

daha güzel gözüktüğü için blender da renderladım :grin: kaplama kötü oldu ama neyse :grin:

bu da resmi

edit:teşekkür ederim :grin:

editin editi: ve ele de yerleştirdim :grin: fena diil.bunu gangsterlere verirsinniz :grin: inş

bide abi aklıma geldi mod bitince sizin için bi trailer yaparım.dikkat ettiyseniz yapabilir miyim demiyorum :grin: çünkü çok severim böyle işleri.bu arada double post için özür dilerim diğeri doldu da :grin:

Okul başlasın başlayacağım.İçimden gelmiyo bişeyler yapmak.Dün bi tane bazuka modelledim.Belki onu eklerim bugün

Allah rahmet eylesin mod çökmüş.Gerçi tek sorun menus.txtde galiba, bi çözüm bulcam ben.Antifiritz bi gelse.Benim bilgisayarda ekleme sorunu var.Openbrf exportlamıyor.

Yazık oldu moda. Neyse devam ederseniz ben olmayacağım. Çok fazla mod ekibinde olmak istemiyorum. Ak Ela ve THLde çalışacağım. Insane yerine R&Fa devam etseniz iyi olur.

RaF şu anda donuk gözüküyor.Ama tam yazıyodum.Buna tekrar çalışmaya başladım.

ask?,a4,antiq zahmet olmazsa ve kaybetmediyseniz ben İzmirdeyken yapılan modelleri alabilir miyim?Vermezseniz de zorlayan yok ama kapımda 40 tane siyah giyen ve kas yapısı normalin anormal derece üstünde olan adam var :grin:

Back
Top Bottom