Infanterie-Regiment Nr.99

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Klanımız sadece savaş ile ilgili değil arkadaşlık-dostluk ile de ilgilidir.Bundan dolayı ufak tefek hatalar dışında klanımızın başarısı üst mertebelerdedir.
Herkesi bekleriz.

07.07.2017'de 89th ile yaptigimiz macta 3-0 ondeyken bi anda 4-6 maglup olduk iyi bir macti.

Mac baslangicindan bir resim.
4C159ECE66EE1EEFB3E340CE72ED98784E71B781

07.08.2017'de 12thSS le yaptigimiz mac'ta sansizliklar olsa da iyi bir macti.  Nr99 6-4 12thSS

Mac'tan bir kare
400ABA23752C4A91A263CDB41AB941665420213D

Eveett yolun sonuna geldik cok uzun sure burda olamiyacagim icin klan Pasif durum da olucak bilginize. Sizi tanimak guzeldi.

Photogenez said:
General Shepherd said:
General_Efepasha said:
Anılar...

İşin komik kısmı niye, pasif değil, kapanmış olan bir topluluğun konusunu hortlatıyorsunuz.

En kötü tekrar açarız ... Murat hazır , thorin askerden döndü Nwde hazırsa yaza toplayalım aleti edevatı

Alet edevat yasak, icat yapanı yakarım. Adam olun hizmet edin. ?

Arog repliği

General Shepherd said:
Photogenez said:
General Shepherd said:
General_Efepasha said:
Anılar...

İşin komik kısmı niye, pasif değil, kapanmış olan bir topluluğun konusunu hortlatıyorsunuz.

En kötü tekrar açarız ... Murat hazır , thorin askerden döndü Nwde hazırsa yaza toplayalım aleti edevatı

Arog repliği

''bir haftada 20 üye , 15 günde 30 üye  ,yemin ediyorum 1 aya kadar fransız devrimine kadar götürürüz biz bu işi.''

Photogenez said:
General Shepherd said:
Photogenez said:
General Shepherd said:
General_Efepasha said:
Anılar...

Arog repliği

''bir haftada 20 üye , 15 günde 30 üye  ,yemin ediyorum 1 aya kadar fransız devrimine kadar götürürüz biz bu işi.''

Fransız devrimindeyiz oyun çağı olarak paşam ?
Ya hortlattınız ve bende alet oldum ya, ?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom