Infanterie Regiment Nr.3 Oranje-Gelde (AKTİF)

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
DeliTürk said:
sN0w said:
EB808E5C38566C41D194385AC4C74E08839C49D2

71e ile yaptığımız maçı 6-4 kazandık, karşı takıma sonraki maçlarında başarılar dileriz.
Elinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.
Teşekkürler Veysel.

Bu arada Nr3OG klanı belirtmeden ve gizlice oyuna invite sokmuştur malesef bu kişi Delitürk'dür.

kanıtlarımızı isteyene özelden atabilirim malum burada yasak :/

komiksiniz be .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Bugün itibariyle Alayımız ortamda güçlü bir şekilde yerini almak için hazırlıklarını sürdürüyor! İşte yeni yönetim ekibimiz;
Code:
Colonel Astero, Alayımızın yönetim kurulu başkanı
LtCol Hanfiri, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
LtCol Snow, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Major BSH, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Major Hadrianus, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Captain Harlerm, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Lt GhostRecon, Alayımızın yönetim kurulu üyesi

Tecrübeli, kaliteli ve güçlü ekibimiz ile iddialıyız, sizleri de aramızda görmek istiyoruz!
Infanterie Regiment Nr.3 Oranje-Gelde

TheGuyFromNorway said:
Bugün itibariyle Alayımız ortamda güçlü bir şekilde yerini almak için hazırlıklarını sürdürüyor! İşte yeni yönetim ekibimiz;
Code:
Colonel Astero, Alayımızın yönetim kurulu başkanı
LtCol Hanfiri, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
LtCol Snow, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Major BSH, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Major Hadrianus, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Captain Harlerm, Alayımızın yönetim kurulu üyesi
Lt GhostRecon, Alayımızın yönetim kurulu üyesi

Tecrübeli, kaliteli ve güçlü ekibimiz ile iddialıyız, sizleri de aramızda görmek istiyoruz!
Infanterie Regiment Nr.3 Oranje-Gelde

Gerçekten çok sağlam ve kaliteli bir ekip, başarılı olacağımızı düşünüyorum.
Ayrıca Hesap ismini değiştirme süresi bitene kadar ben (Hadrianus) bu hesabı kullanacağım.

"Kurallar içindeyse elbette, invite tagı ile olabilir ama gizli gizli ve belirtmeden"
Diyen şahıs ben değilim Limoncuk bey, iyi günler dileriz. Bunu dediğine dair kanıtta biz de mevcut, isteyen ulaşır. Yenildiğin için bunları yapmana da gerek yok.

Vincenzo-Neithan said:
Bu arada Nr3OG klanı belirtmeden ve gizlice oyuna invite sokmuştur malesef bu kişi Delitürk'dür.

kanıtlarımızı isteyene özelden atabilirim malum burada yasak :/

komiksiniz be .

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

52.57.173.203:9988 TeamSpeak 3 Adresimiz. Eğer bir problem varsa ve eğer kanıtlarını "malum" buradan atamıyorsan buyur teamspeak'e gel önce konuşalım. Eğer anlaşamazsak tepkini göster biz de saygı duyalım. Nr3 üzerinden birileri ile uğraşmak artık mümkün değildir. Ekibimiz hazır, biz de gerekli hazırlığı yaptık, açıklamayı da konunun ciddiyeti üzerine "ciddi" bir şekilde yazıyorum. Büyük punto ile yazınca daha fazla dikkate alınmıyor merak etme.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom